Různé možnosti studia angličtiny v jazykové škole Praha

Konkrétní situace a příběhy (zábavné i reálné), pohybové hry, zábavné aplikace, výuka hrou, jazykové kurzy jinak, vynikající tým lektorů (Češi i rodilí mluvčí). Individuální lekce jeden na jednoho (nejžádanější), ale i individuální miniskupiny – právě tak probíhá výuka angličtiny v jazykové škole Praha – Stories.

Vyzkoušejte výuku v miniskupině

Čím dál více lidí, které lákají kurzy angličtiny Praha, se rozhoduje pro individuální miniskupinové kurzy angličtiny. Učit se cizímu jazyku v miniskupině je výhodné pro všechny, kteří se na individuální výuku necítí, zároveň však mají pocit, že klasické skupinové vzdělávací kurzy nefungují tak úplně podle jejich představ. Přiveďte si s sebou na výuku angličtiny alespoň jednoho parťáka, který se rovněž touží v angličtině zdokonalit, případně ji začít studovat úplně od začátku, a miniskupina je na světě. Pokud vás zajímá více informací, vyplňte prosím kontaktní formulář na stránkách jazykové školy Praha- Stories a odešlete ho.

stories-02

Vyzkoušejte výuku přes Skype

Individuální kurzy angličtiny Praha je možno uskutečnit také prostřednictvím výuky angličtiny přes Skype. Angličtina přes Skype probíhá s lektorem úplně stejně, jako byste spolu seděli v jedné místnosti. Budete spolu probírat jednotlivá témata i gramatiku, budete dostávat domácí úkoly, lektor bude kontrolovat vaši výslovnost – zkrátka vše bude probíhat jako při normální výuce v klasické místnosti.

Firemní kurzy angličtiny Praha jako firemní benefit

Individuální kurzy angličtiny Praha jsou jedna věc, firemní kurzy angličtiny Praha věc druhá. Poskytněte svým zaměstnancům jako benefit firemní kurzy angličtiny v Praze a zlepšete tak jejich jazykové dovednosti. Firemní kurzy angličtiny Praha probíhají jinak a nestandardně, než jazykové kurzy, s jakými jste se doposud mohli setkat. Proto tuto možnost nepropásněte.