Něco pro inspiraci

Zejména maminky na mateřské dovolené jistě dobře ví, jak je složité vymýšlet každý den jiné jídlo. Velmi oceňují jakoukoli inspiraci a nové nápady. Při sledování filmů se můžete dostat do podobné situace, rádi byste sledovali nějaký film, ale nenapadá vás, co by to tak mohlo být? Nechte se inspirovat v internetovém obchodu FilmnaDVD.cz, kde najdete široký výběr nejrůznějších žánrů, ze kterých můžete vybírat. K dispozici jsou vám doslova tisíce titulů, stačí si vybrat. Máte rádi novinky? Rádi byste se dočetli i nějaké informace nebo recenze nových filmů? Chcete se naladit trailerem? FilmnaDVD.cz vám nabídne spoustu informací o nových filmech, které si zde můžete samozřejmě také zakoupit nebo v případě předprodeje zamluvit.

Pro milovníky akce

Zajímají vás akční snímky? Už jste viděli nejnovější film o Avengers od Marwela Captain America: Občanská válka? Ne vždy se všechno povede podle očekávání, Avengers se podaří zavinit smrt několika civilistů. OSN tedy chce přikročit k ustavení orgánu, který bude dohlížet na činnost Avengers. Organizace je nakonec ustavena, což se ale nelíbí Stevu Rogersovi (Captain America), který chce pro Avengers zachovat svobodu bez kontroly vládní organizace. Proti němu se postaví Tony Stark, který je pro vládní dohled. Avengers se tak rozdělí na dva tábory, které se postarají o non-stop akci po celý film.

Podobně akční je snímek Sebevražedný oddíl natočený rovněž podle komiksu konkurenční spoleečností DC Comics. Tentokrát se můžete těšit na „hrdiny“ Gotham City. V hlavních rolích vystupují vyvrhelové společnosti, sociopati, vrazi a šílenci, kteří mají za úkol chránit lidstvo proti hrozícím nebezpečím. Nejvýraznější osobností je bývalá psychiatrička Harley Quinn, nájemný zabiják Deadshot, krokodýlí mutant Killer Croc a ohnivý metačlověk Diablo. Neváhejte a nechte se inspirovat, jaký film si pořídit a nakupujte za super ceny v internetovém obchodu FilmnaDVD.cz.