Nenuďte svoje hosty! Párty oživí petardy Dum Bum nebo obyčejné prskavky

Uspořádejte oslavu, na kterou se nezapomíná. O překvapení se postarají dunící petardy a jiné pyrotechnické vychytávky.

Jen co se trochu ustálilo počasí, už zase lidé venku grilují a těší se na nejrůznější venkovní párty či oslavy. Pokud i vy organizujete například oslavu narozenin, zkuste ji okořenit nějakou pyrotechnickou vsuvkou.

Pyrotechnické výrobky jsou čím dál dostupnější a bezpečnější a ještě se neokoukaly. Správné načasování jejich odpálení může umocnit atmosféru daného okamžiku. Například mladí lidé ocení co nejhlučnější petardy, děti zas potěší barevný ohňostroj. Co si vyberete vy?

Zdroj: bigstockphoto.com

Dunící petardy Dum Bum

Mladí lidé mají rádi výstřední věci a adrenalinové zážitky. Vzrušujícím překvapením by tak pro ně mohla být náhlá salva petard Dum Bum. Jde o pyrotechnickou specialitu – velmi hlučnou petardu. Některé z nich se dají koupit i s barevným zábleskem. Pokud například pořádáte nějakou tématickou párty, petardy dum bum mohou posloužit jako skvělá kulisa.

Pestrobarevný kompaktní ohňostroj

Pokud nechcete nic moc hlasitého nebo výstředního, vsaďte na kompaktní ohňostroj. jde vlastně o velkou krabici, kterou stačí odpálit a o pěkný, několik desítek vteřin dlouhý ohňostroj máte postaráno. Některé kompaktní ohňostroje můžete na sebe napojit, takže výsledné pyrotechnické představení může být ještě delší.

Kompaktní ohňostroj se skvěle hodí na narozeninové párty nebo na oslavy, kde se pohybuje větší množství dětí. Ty se na ohňostroj vždycky podívají s nadšením. Nezapomínejte ale, že menší děti se mohou hluku z rachejtlí bát, proto vybírejte takové ohňostroje nebo jiné pyrotechnické výrobky, které mají menší hlučnost. Informace o decibelech by měly být vždy na obale. Podrobnější informace by vám měl poskytnou i samotný prodejce.

Nezapomenutelné prskavky

Kromě období grilování se už rozjíždí i období svateb. Pokud chcete mít krásné svatební fotky, nebo chcete vytvořit novomanželům nezapomenutelnou romantickou chvilku, rozdejte mezi svatební hosty klasické prskavky. I když jde o úplně nejzákladnější zábavní pyrotechniku, vždy dokážou potěšit. A pokud se jich rozzáří hned několik desítek najednou, vytvoří okouzlující atmosféru. Jenom si musíte dát pozor, abyste někomu nepodpálili slavnostní oděv.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup