Nebaví Vás už drahé služby Vašeho mobilního operátora? Máme po Vás řešení

Pokud Vás již nebaví to, jak s Vámi Váš stávající mobilní operátor jedná a máte-li pocit, že si za tolik peněz, které mu každý měsíc posíláte, zasloužíte mnohem více, je na čase s tím něco dělat. Spousta mobilních operátorů si svých zákazníků začne vážit až ve chvíli, kdy od nich chtějí odejít. To není příliš fér jednání, nemyslíte? Jak je možné, že jsou najednou schopni Vám nabídnout mnohem lepší ceny? Jediné vysvětlení je to, že jinak jsou velmi přemrštěné. Přestaňte podporovat někoho, kdo se na Vás pouze snaží vydělat a raději přejděte k operátorovi, který Vám dokáže nabídnout nízké ceny hned od začátku.

Sjednejte si mobilní služby u operátora, který je poctivý a spolehlivý a může Vám přinést nízké ceny. Právě takovým operátorem je společnost 3ton.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Paušální tarify
  • Předplacené tarify
  • Roaming a volání do zahraničí za skvělé ceny
  • Mobilní internet
  • Pevný internet (ADSL/VDSL)

Volání i ostatní služby za hubičku

phonePokud hojně využíváte ve svém mobilním zařízení také internet, pak Vás jistě potěší, že i ten Vám můžeme nabídnout za skutečně nízké ceny. Nejsme jako ostatní mobilní operátoři, kteří využívají faktu, že internet dneska potřebuje téměř každý a nechávají si za něj slušně zaplatit.

My však víme, že klíčem k úspěchu jsou spokojení zákazníci, které si získáme hlavně nízkými cenami kvalitních služeb. Proto Vám přinášíme výhodné tarify paušální i předplacené, které poskytují levné volání z mobilu, SMS i internet v mobilu. Kromě toho získáte také spolehlivé pokrytí po celé ČR, levný roaming a volání do zahraničí, a příchozí hovory téměř všech evropských zemích zdarma.

Přestaňte sypat své peníze do již tak nabitých kapes klasických mobilních operátorů a chtějte ty nejkvalitnější služby, za ty nejnižší ceny.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup