Procare – domácí péče

Mám dvě děti a kolem nich pořád lítám, takže času není úplně nazbyt a volala mi mamka, že už by mohla jít z nemocnice, ale že by se o ní musel někdo starat. Jasný, udělám to, ale kdy? Ráno děti do školy, pak rychle do práce, vyzvednout děti, úkoly, večeře, poklidit, spát. Nějak tam prostě nebyl prostor. Bojovala jsem se svým svědomím. Tak holt zůstane ještě nějaký čas v nemocnici. To sice bylo možné, ale pak beztak musela jít domů a já nemohla každý den odcházet z práce dřív.

Domácí zdravotní péče byla řešení

Nakonec to byl manžel, kdo to vyřešil za mě. Slyšel o domácí zdravotní péči od svého kamaráda, tak mu zavolal, zjistil co a jak a pak už to šlo ráz na ráz. Naštěstí máme dost velký barák a mamku jsme mohli dát do pokoje pro hosty. Agentura domácí péče Praha ProCare Medical zařídila snad všechno. Převoz maminky, následné převazy, odběry krve i odvozy na potřebné kontroly a rehabilitace. Částečně to bylo hrazené ze zdravotního pojištění, část jsme dopláceli my, protože to už bylo nad rámec. Na jejich přístup ale nenechám dopustit. Byli nám kdykoli k ruce, kdykoli jsem mohla zavolat a poradit se s nimi. Mamče domácí prostředí prospívalo a brzy byla poměrně fit. Vyšlo to akorát, protože táta už také mohl domů z nemocnice. Bylo ale potřeba dojíždět na kontroly a vyšetření. Díky předchozí zkušenosti jsme ale využili služeb ProCare Medical a zase to předčilo naše očekávání. Tátu nejen odvezli do areálu nemocnice, ale přímo ke konkrétnímu doktorovi k ordinaci. Počkali na vyšetření a podle toho, co bylo potřeba, převezli jej, nebo odvezli domů.

My jsme jako rodina mohli pokračovat v běžném režimu a mamka s tátou měli veškerou potřebnou péči a my navíc čas, který jsme mohli trávit s nimi.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup