Máte doma značkové hodinky? Jejich prodejem můžete vydělat hodně peněz

Mnoho lidí má doma cennosti, o kterých mnohdy ani netuší, jakou mají hodnotu. Ideálním příkladem jsou značkové hodinky. Pokud jedny vlastníte a nenosíte je, možná vás bude zajímat, že jejich prodejem můžete opravdu hodně vydělat. Ať už jste je dostali před lety jako dárek či třeba po někom zdědili, mají svou cenu i po dlouhé době.

Značkové hodinky si drží svou cenu v čase

Ve většině případů nemají investiční věci příliš využití. Naopak praktické a denně používané předměty po krátké době ztratí svou hodnotu a jsou již prakticky neprodejné. Luxusní hodinky jsou však v tomto ohledu výjimkou. I když jsou nošené, stále si hodnotu drží a můžete je kdykoliv prodat. A jak zjistit, že jsou právě vaše hodinky originální? Základem je hledat značku. Tou může být známý Rolex, ale také například Patek Philippe, Montblanc, Tudor a jiné. Jistotou však vždy je se obrátit na odborný výkup hodinek.

Poraďte se s odborníkem

Posouzení, zda se jedná o pravý kus, nejlépe provede odborník, který se o výkup a prodej luxusních použitých hodinek zajímá. Také vám pomůže určit odhadní cenu a stanovit ji tak, aby byl obchod výhodný pro obě strany – prodávající i kupující. Prodat je možné dámské i pánské hodinky a také hodinky s příslušenstvím, s doklady a certifikáty, ale i bez nich. V případě chybějících částí je cena nižší, přesto se prodej stále vyplatí.

Vyberte si výhodný výkup

Pokud budete hledat výkupce pro své hodinky, je třeba koukat na nabídnutou výhodnou cenu, ale také na zkušenosti a profesionalitu firmy. Výkup hodinek Praha vám přináší jak dobrou nabídku, tak kvalitní služby. Jednání je velice rychlé a peníze získáte ihned, bez jakýchkoliv čekacích lhůt a v hotovosti. Schůzky pro posouzení a výkup vašich hodinek je možné dohodnout e-mailem nebo telefonicky. Pokud potřebujete peníze, ale nechcete se svých hodinek vzdát, nabízí se ještě možnost je dát do zástavy, ručit na půjčku jejich cenou a po splacení je dále vlastnit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup