podlaha quick step

Zvolte vhodnou krytinu na anhydritovou podlahu

Většina novodobých nemovitostí sází na anhydritové podlahy a není se čemu divit. Tento materiál s sebou přináší spoustu praktických výhod. A to nejenom při samotné realizaci, ale i do budoucna. Ať už jde o mechanickou pevnost nebo tepelnou vodivost. Když se rozhodnete pro anhydrit, měli byste také vědět, jaké máte možnosti z pohledu následné podlahové krytiny.

Lepení dlažby na anhydritovou podlahu

Jednou z možností je samozřejmě oblíbená dlažba. Tu ostatně volí spousta mladých lidí zařizujících si vlastní bydlení. Pokud se rozhodnete pro lepení dlažby, měli byste anhydritovou podlahu řádně připravit. Odrazovým můstkem se vám stane kontrola zbytkové vlhkosti. Pak následují dvě důležité fáze.

  • Odstranění šlemu mnohdy označovaného jako mléko.
  • Penetrování podkladu.

V případě samotného lepení anhydritové podlahy neopomínejte ani na volbu správného lepidla. Volit můžete cementová a anhydritová lepidla, která jsou však určena pro tyto účely. Jedině tak docílíte pevného spoje a dlažba bude na anhydritu držet, jako přibytá. Dlažba ale není tou jedinou podlahovou krytinou, jíž můžete zvolit.

Ostatní podlahové krytiny

Zaměřit se můžete na podlahu od Quick Step. V jejím případě máte možností výběru více než dost. Jsou to například vinylové podlahy, dřevěné podlahy nebo laminátové podlahy. Omezovat se rozhodně nemusíte, protože na anhydritové podlahy lze aplikovat v podstatě libovolnou krytinu. Její volbu budete jistě uzpůsobovat tomu, o jakou místnost půjde.

Pokud o anhydritových podlahách hledáte další praktické informace, navštivte internetový portál anhydtit-podlahy.cz, kde se dočtete mnohem více. Zároveň si můžete nechat zpracovat cenovou nabídku na podlahu tohoto typu, popřípadě si ji necháte zrealizovat. Věřte, že v tomto ohledu je vždy dobré obrátit se na zkušené odborníky a patřičnou kvalitu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup