giebel.cz byty u parku uvodni

Vlastní bydlení v Praze je cílem mnoha mladých lidí

Žít tam, kde se neustále něco děje. Kultura i sport jen kvetou, občanská vybavenost je na výborné úrovni. MHD vás doveze kamkoliv, restaurace, lékárny i supermarkety jsou v docházkové vzdálenosti.

Samozřejmě, podobné předpoklady může splnit i mnoho krajských center, ale Praha je v českém měřítku naprosto bez konkurence. Ruku na srdce, kdo by se v ní vlastně v dnešní době nechtěl zabydlet? Ano, takové město bude mít spoustu nápadníků. Přitom cesta za vysněným bytem nemusí být nijak daleká…

Zázemí pro rodinu, řada pracovních příležitostí

Klid a domácí pohoda, ale také dostatek možností, jak trávit volný čas i mimo domov. Přesně takovou nabídku přináší projekt Byty u parku, vybírat můžete jak z malometrážních bytů, tedy varianty 1+kk, tak i z bytových jednotek určených pro početnější rodiny s dispozicí 4+kk.

Minimalistické bydlení nebo prostorný byt, kde je přes sto metrů čtverečních místa? Volba je jen na vás, k dispozici jsou také lodžie, balkony a předzahrádky, které se jistě zalíbí nejen vášnivým pěstitelům růží. Nezapomíná se ale ani na prostorné terasy. Klidné místo, ze kterého vede na autobus jen velmi krátká procházka. A doprava na metro je pak vlastně už jen otázkou minut!

giebel.cz byty u parku 01

Žižkov je zajímavým místem pro život

Pražská čtvrť, nad kterou slunce skutečně nezapadá! I tak by se dal označit Žižkov, místo, kterým proudila historie a v němž najdete řadu zajímavých míst. V příštích letech zde ale vyroste obchodní centrum, díky němuž bude k dispozici také řada nových pracovních příležitostí.

Jinými slovy, prodej bytů v Praze na Žižkově znamená zajímavou šanci pro mladé lidi. Velmi bohatá občanská vybavenost v okolí, kde nechybí místo pro odpočinek a nákupy, ale například i autoservisy a lékárny, je nesporně dalším velkým plus.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup