Detektor centrum Praha se soustředí na detektory kovů – prodej

Nejstarším obchodem, který je soustředěn na detektory kovů – prodej, je Detektor centrum Praha. Jako jedinečná prodejna vznikla dokonce v České republice jako úplně první. Tato fakta obchod s detektory kovů řadí mezi jedničku na trhu. Díky letitým zkušenostem mohou prodejci a správci obchodu pružně reagovat na požadavky spotřebitelů, podle kterých upravují i nabídku. Sortiment je rovněž pevně svázán s technologickým vývojem společnosti.

Prověření výrobci dodávají profesionální detektory kovů i mezi tuzemské spotřebitele

Obchod Detektor centrum Praha nabízí svůj sortiment jak v kamenném obchodě, tak v internetové prodejně. Soustředí se na výhradní zastupování výrobců, jako jsou Fisher,+Minelab, Golden Mask, Nokta, Makro a Detech. Detektory kovu jsou distribuovány rovněž na Slovensko. Každý detektor kovu je opatřen podrobnými vysvětlivky, které budou známé profesionálním hledačům pokladů, ale budou velice poučné a návodné pro absolutní začátečníky. Prodejci jsou pochopitelně připraveni okamžitě reagovat na veškeré dotazy a nejasnosti ze strany potenciálních zájemců o každý přístroj na vyhledávání kovů.

Fisher F19 Comb LTD

Detektory kovů Fisher patří mezi nejoblíbenější

Nejstarším výrobcem a dodavatelem detektorů kovů patří Fisher. Název je odvozen od německého fyzika Dr. Gerjarda Fishera, jenž znovuobjevil princip detekování kovů a roku 1931 založil v USA společnost Fisher Research Labs. Za výrobek Metaloscope získal v roce 1937 jako první na světě průmyslový patent. Detektory kovů, které získaly průmyslový patent, dostaly své označení M-Scope a pod tímto označením se brzy vžily jako nejpoužívanější a nejoblíbenější detektory kovů mezi uživateli. Jsou to klasické standardy pro detektoring a všechny typy detekce kovů. Vyznačují se spolehlivostí, jednoduchým ovládáním a výkonem – neboli hloubkovým dosahem. Typy F75+/LTD, F75 a CZ-D patří mezi nejhlubší sondové přístroje. Na detektory kovů se poskytuje nadstandardní – pětiletá – záruka.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup