Jak poznat, že máte ideální cestovní pojištění?

Plánujete poznávací zájezd, dovolenou, nebo sportovní aktivitu spojenou s lyžováním? Pokud cestujete za naše hranice, neobejdete se bez náležité ochrany. Tu nabídne cestovní pojištění do zahraničí. Jedná se sice o dobrovolnou pojistku, která je však velmi výrazně doporučována každému. Sjednat ji není složité, protože dnes můžete získat nejlevnější cestovní pojištění online. A kde? Na webu Porovnej24.cz. My se dnes zaměříme na to, jak poznat, že je vaše pojistka skutečně tou správnou. A to ať se jedná o cestovní pojištění na hory, nebo na pláž.

Zjistěte, jaké škody vaše pojištění kryje

Na to byste se měli zaměřit skutečně jako první, jelikož to má dnes ten největší vliv na to, zda je vaše pojistka ta správná. Platí, že i nejlevnější cestovní pojištění může nabídnout poměrně zajímavý rozsah. Základem je pojištění léčebných výdajů, které by dnes měla nabídnout každý pojišťovna na našem trhu. Tím ale rozsah zcela určitě končit nemusí, jelikož často může pojištění nabídnout i další možnosti. Jedná se třeba o pojištění zavazadel, stejně jako léčebných výloh. Hledět bychom samozřejmě měli také na to, zda se vztahuje na zemi, kam vyrážíme. Rozlišujeme tak cestovní pojištění do EU, které nás pojistí i na Slovensko, a cestovní pojištění mimo EU.

Jak vysoké škody pojišťovna zaplatí?

logo-claim11Ano, i na výši škod bychom měli hledět v případě, kdy se chceme přesvědčit, že naše pojištění je skutečně správné. Jak na to? My doporučujeme provést srovnání cestovního pojištění, jelikož tak si uděláte dokonalý obrázek o tom, jaké možnosti dnes na trhu existují a jak je na tom i vaše pojistka. Platí, že čím jsou limity vyšší, tím samozřejmě lépe. Stejně tak platí, že i sjednané cestovní pojištění online, za nízkou cenu může být kvalitní. Stačí se jenom přesvědčit o tom, že jsme si vybrali správnou pojišťovnu a samozřejmě i správný charakter pojistky jako takové.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup