Foukané izolace vám ušetří nemalé peníze

Sousta lidí se trápí s vysokými účty za vytápění a přitom je řešení této zapeklité situace velice jednoduché. Stačilo by půdu nebo fasádu vašeho domu zateplit foukanou izolací, díky které dokážete ušetřit až jednu třetinu současných ročních nákladů za vytápění. Taková investice se vám přitom za 4 až 6 let vrátí, tudíž budete poté na topení vlastně vydělávat.

Jaké jsou výhody foukané izolace?

Foukaná izolace disponuje hned celou řadou výhod, díky kterým se v poslední době stává čím dál tím populárnější. Při její aplikaci oceníte zejména rychlost a kvalitu nafoukání izolace. Celý dům nebo půdu je totiž možné zateplit za několik málo hodin, což je rozhodně velmi pozitivní. Navíc máte stoprocentní jistotu, že se v izolační vrstvě nebudou nacházet žádné tepelné mosty, kterými by později unikalo nashromážděné teplo.

Co lze foukanou izolací zateplit?

Foukání izolace do nepřístupných prostor 7

Foukané tepelné izolace se nejčastěji využívají v obtížně přístupných prostorách, kam byste se s klasickou pěnou nebo deskami nedostali. Proto se používá zejména při zateplování půdních prostor, kdy se aplikují především celulózové nebo minerální izolace s vynikajícími tepelně-izolačními vlastnostmi. Foukanou izolaci však můžete využít i při zateplení fasády vašeho rodinného domu. Aplikaci lze provádět bez ohledu na okolní počasí a teplotu, takže můžete zateplovat i uprostřed zimy.

Kolik bude zateplení stát?

Zásadní otázkou při zateplování budov je samozřejmě cena foukané izolace. Ta ovšem není nikterak likvidační, a proto se fakturované částky nemusíte vůbec bát. Díky použití nejmodernějších technologií se dají stropní a vodorovné konstrukce zateplit již za 900 korun za m2. Zkušení technici specializované společnosti mohou za stejnou cenu provést aplikaci foukané izolace i na stěny nebo svislé konstrukce.

Jestliže tedy přemýšlíte o zateplení vašeho domu, využijte technologii foukané izolace. Její nesporné výhody společně s cenou jsou naprosto neodolatelným lákadlem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup