Co vše se nachází v kabelce každé úspěšné ženy?

Ačkoliv se to mnohým nezdá, existují věci, bez kterých se žádná žena neobejde a nosí je stále v kabelce. A dostat někdy všechny tyto nutnosti do kabelky je pěkná fuška. Proto jsou kabelky větších rozměrů stále žádané, i kdyby móda 100x velela, že velké kabelky jsou pasé.

No řekněte sami, kam se všemi věcmi? Dámská kabelka tedy není pouze módní doplněk, ale i nepostradatelný pomocník. Pojďme se dnes společně podívat, co vše musí vejít do kabelky úspěšné ženy.

Diář

Žádná elektronická vymoženost nenahradí klasický diář. I když to možná vypadá staromódně, péro a klasický diář jsou nepostradatelní parťáci nejen na zaznamenávání schůzek, ale i nápadů, úkolů, myšlenek.

Přenosná nabíječka

Každá úspěšná žena potřebuje být stále na příjmu, přijímat či odesílat emaily, telefonovat a komunikovat se zákazníky. Dnes je možné telefon dobíjet kdekoliv – v restauraci, ve vlaku i na letišti. V její kožené kabelce tedy nebude chybět nabíječka.

Vizitky

Víte, c je pro úspěch klíčové? Přece kontakty. Ty získáme tím, že si budeme brát vizitky na zajímavé lidi, a také své vizitky rozdávat. V kožené kabelce každé úspěšné ženy najdete vizitkář a v něm vizitky.

Členská karta do fitness centra

Zdravý životní styl je prostě nutností. A nejen proto, že chce být žena štíhlá a okouzlující. Ale proto, že cvičení a zdravá strava dodává energii, odbourává stres a pomáhá s uvolněním. Nebudeme si nic nalhávat. Samozřejmě, že jde i o vzhled.

Již Tomáš Baťa nabíral lidi tím způsobem, že si prohlížel, jak vypadají a zda o sebe dbají. Díval se jim dokonce i na zuby. Razil názor, že pokud se o sebe člověk neumí dobře starat a nedokáže propagovat sám sebe, není schopen propagovat a pečovat ani o jeho značku/firmu.

Kosmetická taštička

Úspěšné ženy jsou si vědomy toho, že stačí pouze pár sekund a díky drobným úpravám se budou cítit lépe. Jistější, odhodlanější a silnější. Dokonce i jisté studie dokazují, že je-li žena upravená a spokojená sama se sebou, vypadá lépe, vyzařuje z ní sebejistota a působí na okolí pozitivně. Důvěra v sám sebe je pro úspěch klíčová. Nejde tedy pouze o hezky vymalovaný obličej, ale o pocit a to, co člověka ze sebe vyzařuje.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup