Nepropásněte příležitost a před zimou si pořiďte střešní boxy Thule

Před nadcházející zimou mají majitelé osobních automobilů s omezenou kapacitou kufrů na vybranou – buď přeplní auto až po střechu a budou riskovat výhled a pohodlnou jízdu, nebo si pořídí praktické střešní boxy Thule. Dají se koupit různé typy, jež pohodlně upevníte přímo na svůj vůz, a to dokonce ve zvýhodněné, maximalizované variantě  – o nosnosti do 75 kilogramů. Vrcholem elegance a aerodynamiky jsou střešní autoboxy Thule Dynamic. Kdo dává přednost bezkonkurenčnímu pohodlí, nemůže opominout střešní nosiče Thule Excellence. Thule je značkou, jež patří mezi legendy v kategorii autoboxů, s pětiletou zárukou a bezproblémovým sháněním náhradních dílů. Střešní boxy Thule mají nejlepší výsledky v testech střešních nosičů na celém světě – v bezpečnosti, pevnosti a jednoduchém uživatelském používání.

Střešní nosiče učiní cestování bezpečnější a pohodlnější

Příčníky Thule Nissan Qashqai 5 dr SUV 2014Nezáleží, zda jezdíte v letitém voze oblíbené značky, anebo jste si pořídili zbrusu nový model. Střešní nosiče si motoristé a cestovatelé za poznáním, dobrodružstvím a sportem mohou vybrat jak podle typu vozu, tak dle značky výrobce, ale i podle ceny. Citroeny, Dacie, Alfy Romeo, Mazdy i Mercedesy si dle rozměru střechy zaslouží střešní nosiče postavené přímo na míru. Sortiment pojímá nejideálnější střešní nosníky pro všechny modely aut, a to z hlediska bezpečnosti, funkčnosti, vzhledu i estetičnosti. V pražské prodejně jsou skladem tyče, patky a vybrané typy montážních kitů Thule. Pro zájemce o nosiče jsou na výběr produkty výrobců Thule, Neumann, Menabo, Atera, Hakr, Auto ELSON a Yakima.

Připravte se na zimu – sněhové řetězy se vyplatí mít připravené v záloze v kufru vozu

Povinností motoristů je mít připravené sněhové řetězy, které je třeba v určitých horských úsecích nasadit bez ohledu na to, co si o konkrétní situaci myslí samotní řidiči. V kufru auta tam můžete mít v pohotovosti klasické článkové sněhové řetězy s automatickým, nebo ručním dotahováním pro dennodenní použití – značek Thule/König anebo Pewag. V nabídce jsou rovněž řetězy do sněhu se speciálním rychloupínacím systémem, jako je kupříkladu Thule EasyFit. Textilní řetězy Michelin a AutoSock se využívají ke krátkodobému použití.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup