Sportovní pánská saka dokážou z obyčejných mužů v tričku a riflích udělat elegány

Muži, kteří se rádi oblékají ve stylu posledních módních novinek, nejsou úplnými výjimkami. Pořád je sice spousta těch, kterým je poměrně jedno, do čeho se oblečou a prapodivné kombinace svého oblečení vůbec neřeší. Ale mnoha mužům, především těm, kteří se pohybují neustále ve společnosti ostatních lidí, není jedno, jak vypadají a jaký dojem dělají na své okolí. Proto jsou denně oblečení v něčem jiném, aby nezapadli do průměru a pro jejich okolí byli vždy zajímavými. Obvykle mívají muži větší motivaci, pokud se v jejich pracovním kolektivu vyskytuje větší množství žen. Chtějí i na ně udělat ten nejlepší dojem, protože pokud se budou i slušně chovat, mohou mít jistotu, že v případě potřeby a nouze budou kolegyně ochotny podat pomocnou ruku a nenechají jej na holičkách.

Muž se stane elegánem jedině s vhodně zvolenými módními doplňky

Symbolem elegance u pánské módy je sako nebo pánský oblek. Oblek se ale nosí především při formálních situacích a denní nošení obleku by v mnoha případech působilo až nadřazeně, arogantně nebo snobsky. Přece jen se každý muž snaží zapadnout do svého kolektivu, ale to neznamená, že v něm přestane být viditelným. Právě pánská saka a nošení jejich různých podob jej mohou od ostatních výrazně odlišit. Nemusí každý den přijít do zaměstnání pouze v saku, společenské košili s kravatou a společenských kalhotách. Jestliže to dovolí firemní kultura, může si obléknout i sako společně s volnočasovou košilí a kalhotami, které nemusí být nutně společenské.

vyprodejNěkteré firmy tolerují i mnohem volnější a méně formální způsoby oblékání. Proto je možné zcela bez překážek nosit moderní pánská saka nebo pánská sportovní saka k riflím. Pokud by muž přišel do zaměstnání v černých slušivých riflích a v tričku s krátkým rukávem, byl by jeho vzhled až příliš sportovní. Ale jakmile svoje oblečení doplní o sportovní sako, stane se z něj úplně jiný člověk a ze sportovního oděvu vznikne velmi elegantní kombinace. Detailem, kterého si hned každý všimne, jsou boty. Jak se říká, podle bot poznáš člověka a podle stavu, v jakém jsou lze odhadnout, jak pečlivě muž dbá o svůj zevnějšek. Za všech okolností čisté boty vypadají mnohem lépe, i když jde o tenisky nebo sportovní boty. Největším prohřeškem proti módě jsou znečištěné kožené boty. Takový nedostatek dokáže zcela zhatit veškeré snažení o to vypadat elegantně. Správnou volbou doplňků k oblečení, jako jsou boty, opasek, čepice nebo pánská taška, můžete celkový vzhled mnohonásobně vylepšit nebo také pokazit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup