Darujte zážitek v pohodě vyhlídkového letu

Už vám dochází nápady na originální dárky? Zkuste vyhlídkový let. Každý rok máte několik příležitostí, ke kterým by bylo záhodné někoho obdarovat. To máte výročí a další různé svátky… Když někoho potěšíte takovým adrenalinovým zážitkem ve velké výšce, nezapomene na to do konce svého života.

Jak vyhlídkový let probíhá?

Dobrou zprávou je, že samotné darování vyhlídkového letu bude jedním z nejjednodušších dárků, které jste kdy obstarávali. Stačí, abyste pouze vybrali místo odletu – ty jsou rozsetá po celé České republice –  a o nic víc se starat nemusíte. Poté vám už jen přijde dárkový certifikát v krásné dárkové krabičce. Nemusíte se tak starat ani o balení.

Výběr termínu letu už je pak v režii obdarovaného. K dispozici má celý kalendářní rok, díky vytápěným kokpitům letadle lze vyhlídkové lety v Praze i jiných městech absolvovat i v zimních měsících. Tomu, že by na svůj let ale chtěl čekat celý rok, nevěřte, určitě si tak skvělý zážitek bude chtít vychutnat co nejdříve.

Kde a čím obdarovaný poletí?

Pokud se ptáte, kterou z oblastí naší republiky je možné s vyhlídkovým letem navštívit, je to téměř celé její území. Startuje se z více než deseti letišť, umístěných v okolí největších českých i moravských měst. Na druhou otázku, tedy na jaký kokpit se může obdarovaný těšit, v sobě skrývá hned několik strojů. Všechna letadla (Cessna, Piper, Cirrus, Tecnam) jsou speciálně vybavená tak, aby z nich byl co nejlepší výhled, a jsou maximálně bezpečná. Nový pohled na svět můžete získat i z vrtulníku, vyhlídkové lety lze totiž absolvovat i v něm. Z kabiny vrtulníku je ještě o něco lepší výhled, než pokud si vyberete jedno z nabízených letadel.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup