gallery img 1616427785 pa781

5 důvodů proč byste si rozhodně měli pořídit vlastní placku

Jakou placku, že to vlastně máme na mysli? Přece tu, která má na zadní straně spínací špendlík, díky kterému si ji můžete snadno připnout na kabát anebo na batoh. Taková placka není jen drobnou hloupostí, kterou byste mohli postrádat. Může vám dokonce změnit život. Nevěříte? Pak čtěte důvody, proč byste si ji měli určitě pořídit i vy.

1.    Sdělíte světu, kdo jste

Placka se spínacím špendlíkem, jejíž design si sami navrhnete, se může stát nejen originálním způsobem, jak vyjádřit vlastní názor, ale také prostředkem pro sdílení své příslušnosti ke konkrétní komunitě. Je jedno, zda se jedná o komunitu LGBT anebo Český zahrádkářský svaz. Každý, kdo po tom touží, může placku použít pro informaci o tom, jaký je.

2.    Je originální

Placku si můžete sami navrhnout a přesně podle vašeho návrhu nechat vyrobit. Originalita je vždy zaručena. Nikdo jiný nebude mít stejnou placku jako vy, pokud se ovšem při jejím návrhu nebudete opičit po kamarádech. Sdělení vlastního názoru plackou navíc může být opravdu neotřelým způsobem, jak zaujmout, což se hodí zejména těm, kteří by rádi nalezli životního partnera.

3.    Je krásná

Co si budeme povídat, pokud si placku sami navrhnete, nemůže být ani jiná. Dokonale sladěné barvy i motivy a to vše vznikalo pod vaší rukou. Chcete se pochlubit? Tak honem, teď je na to ten pravý čas.

4.    Její cena je překvapivě nízká

Pár desítek korun za ztělesnění své představy dá asi každý, zvláště když tu představu poté bude moci nosit hrdě připnutou na oblečení nebo na příručním zavazadle. Placky na batoh jsou velmi oblíbené nejen mezi teenagery, ale rádi se jimi prezentují i pánové a dámy v letech.

5.    Výroba je snadná a rychlá

Výroba placek opravdu není nic složitého. Díky tomu můžete mít tu svoji doma během několika málo dní od objednání. Placka se tak stává opravdu dokonalým dárkem, který pořídíte klidně i na poslední chvíli. Záleží jen na tom, jak rychlí budete při jejím návrhu. Ten ale probíhá v předem připraveném grafickém rozhraní, které je celé online. Jednoduše se tak do něho přihlásíte a svoji práci si v případě potřeby můžete také uložit. Návrh placky se tak může protáhnout klidně i na týden nebo můžete mít naopak hotovo během jediného dne. Rychlost je čistě na vás.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup