Jaká půjčka je nejrychlejší?

Češi jsou národem, který dělá vše na poslední chvíli, ale chce všechno nejpozději ihned. Vy k nim nepatříte? Výjimka potvrzuje pravidlo. Veškeré služby se zrychlují ať se nám to líbí nebo ne. Například nákup potravin. Ještě před několika lety byla návštěva supermarketu nevyhnutelná. Všichni to moc dobře známe, dlouhé výběry zboží a ještě delší fronty. Mnoha lidem zabral veliký nákup až několik hodin. Nyní můžeme naplnit nákupní košík bez toho, aby jsme opustili vlastní byt nebo dům. Vše vyřídíme online a ještě ten den dostaneme nákup až ke dveřím. Ano, společnosti, které poskytují nákup a následný dovoz jsou trochu dražší, ale je to tím, že je to v České republice novinka, která se teprve rozrůstá. Na druhou stranu ušetříte mnoho času, který je cennější. Jak se doba změnila v bankovním a nebankovním sektoru? Jaká půjčka je nejrychlejší?

Bankovní půjčka?

Bankovní úvěr je dostupný s poměrně výhodným úrokem, který každým rokem klesá. Může za to vysoká konkurence mezi jednotlivými společnostmi, které se neustále předhánějí a “perou” o klienty. Je bankovní půjčka skutečně tak rychlá? Existují takzvané minutové půjčky, ale bankovní domy se specializují především na velké sumy na kterých vydělávají více. Pokud s ní chcete zaplatit nové auto a nebo rekonstrukci bytu tak ji rozhodně doporučujeme, ale malá půjčka bez doložení příjmů, zde možná není.

Nebankovní půjčka

Pohotová finanční služba je bezpochyby rychlá půjčka mimo banku. Ta má samozřejmě mnoho dalších výhod, ale i úskalí. Snadno se vám podaří získat částku do 20 000 Kč, ale musíte ji vrátit za pár týdnů, což je pro mnoho klientů nevýhodné a příliš finančně zatěžující. Zpravidla jsou tyto půjčky bez registru a zástavy nemovitosti. Úroková sazba a výše RPSN se pohybuje v několika desítkách až stovkách procent vyjímaje prvního úvěru zdarma, který je osvobozen od jakéhokoli poplatku za poskytnutí, či vedení půjčky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup