Přírodní léčba nespavosti – Jaké byliny zaručeně pomohou?

Máte obavy, že vám hrozí vyhazov? Váš syn opět nezvládnul diktát? V půl šesté ráno vám zazvoní budík a nyní jsou dvě hodiny v noci a vy se stále jen převalujete a spánek nikde? Dáme vám několik tipů, jak si pomocí bylinek zajistit klidné a tvrdé spaní.

Koupili jste si super pohodlné prostěradlo Jersey, vyzkoušeli snad všechny léky na spaní a přesto vás každou noc trápí nespavost? Přinášíme vám řešení z přírody. Bylinky dokáží velice účinně zklidnit tělo i mysl a napomoct snadnému usínání i tvrdému spánku.

prostěredloVeleriánské kapky

Jde přípravek vyrobený z kozlíku lékařského, jenž svými látkami působí na nespavost a rovněž uklidňuje i pocity úzkosti, strachu apod. Kapky zkracují dobu usínání a nezpůsobují závislost. Aby však fungovaly je třeba jejich pravidelného užívání, navíc je třeba počítat s vedlejšími účinky v podobě zažívacích problémů a bolesti hlavy.

Meduňkový čaj

Plná hlava starostí a spánek nikde? Tato každodenní rutina může být minulosti, pokud začnete s pravidelným pitím meduňkového čaje, jenž má příjemné citronové aroma a ke zklidnění mysli a uvolnění těla se používá odnepaměti. Zklidnění způsobené meduňkou lékařskou a pohodlí povlečení flanel zajistí hluboké snění po celou noc.

Chmel pomáhá, než však v pivě

Mnozí milovníci zlatého moku tvrdí, že pivo snadno nahradí celý sortiment lékárny. Pravda je však taková, že chmel obsažený v pivu má jisté příznivé účinky na řadu neduhů a také nespavost. Pokud si však naordinujete pivo před spaním, příliš dobrého z toho nevzejde. Výtažky z chmele je možné najít v mnohých přírodních přípravcích určené na poruchy spánku, nadměrnou úzkost nebo nervozitě.

Správné spánkové návyky

Přírodní léčbu nespavosti můžete doplnit o dodržování zásad spánkové hygieny. Mezi ty patří pravidelný spánkový režim, zdravý životní styl, vytvoření si optimálních podmínek pro spánek (povlečení krepové pro správnou teplotu, ticho, tma atd.)

Máte problém s nespavostí? Zkuste nasadit bylinky!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup