Zdravotní péče o seniory přímo u vás doma

Potřebujete určitou zdravotní péči, ale chcete přece jenom zůstat doma? Můžete využít služeb agentur domácí zdravotní péče. Pokud to váš ošetřující lékař dovolí, není nutné setrvávat v nemocnici. Může vám předepsat domácí zdravotní péči a vy ji tak máte hrazenu ze zdravotního pojištění.

V rámci domácí zdravotní péče vám odborní zdravotní pracovníci převážou rány, aplikují injekce, odeberou krev nebo třeba ošetří dekubity. Mohou vám poskytnout ale ještě mnohem specializovanější péči, jako je domácí umělá plicní ventilace nebo sondová či parenterální výživa. Nejedná se o služby primárně o seniory, i když Ti jsou mezi klienty zastoupeni nejvíce. Právě oni jsou fixováni na domácí prostředí, ze kterého viditelně profitují.

Agentura domácí zdravotní péče Praha ProCare Medical

Agentura domácí zdravotní péče Praha ProCare Medical se na trhu a v oblasti domácí zdravotní péče pohybuje již od roku 2006. Mohou vám nabídnout kompletní portfolio služeb včetně už zmiňované domácí umělé plicní ventilace, ale můžete využít také dopravní sanitní službu. Odvezou vás z i do nemocnice, na vyšetření, na rehabilitaci. V čase, kdy potřebujete a doprovodí vás i přímo na místo. V jejich týmu pracují zkušené sestřičky i doktoři a prostřednictvím hotline jsou vám k dispozici celých 24 hodin denně. Smlouvy mají se všemi zdravotními pojišťovnami. Pokud máte tedy poukaz k přepravě nebo doporučení na domácí péči od ošetřujícího lékaře, máte všechny tyto služby hrazené ze zdravotního pojištění. Na stránkách www.procare.cz naleznete veškeré podrobnosti a užitečné informace. Pokud nemusíte nutně zůstávat v nemocnici, využijte tu možnost stonat ve svém, v pohodlí domova. Ať už jste senior nebo se zotavujete po úrazu či mrtvici.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup