Tipy, jak ušetřit s TopSleva.cz

Jak nakoupit co nejvýhodněji? Určitě se vyplatí sledovat nabídky obchodů a čekat na výhodné akce a slevy. Velmi populární jsou dnes slevové portály. Je jich stále více a těžko se v nich bude běžný člověk orientovat. To by musel neustále dokola prohlížet jejich stránky, které se denně aktualizují. Naštěstí je zde srovnávač nabídek různých českých slevových portálů s názvem TopSleva.cz. Slevy jsou přehledně rozděleny do třech hlavních kategorií, kterými jsou móda, zboží a pobyty. Ty se dále dělí na podkategorie, například potraviny, elektronika, bydlení, drogerie, hobby a domácnost. U pobytů se lze dobře orientovat dle lokality. Nechybí kategorie pro ženy a muže nebo nabídky slev dle konkrétních měst.

logo-topslevaVyhledávat můžete i pomocí rychlého vyhledávače, do kterého zadáte určitý výraz. Pokud sháníte něco více konkrétního, ulehčí vám srovnávač cen výběr a ušetří čas. Pokud chcete jen tak brouzdat zajímavými nabídkami, můžete samozřejmě také.  U každé akce je uvedena sleva v procentech, což je velmi přínosné pro rychlejší orientaci. Po rozkliknutí jste přesměrováni přímo na stránky konkrétního slevového portálu, můžete produkt podrobně prozkoumat a případně zakoupit.

TopSleva ale přináší i přehled akčních letáků supermarketů, drogerií, obchodů s nábytkem, lékáren a dalších. Velkou výhodou je, že si tyto akce můžete nechat zasílat prostřednictvím newsletteru přímo do vaší emailové schránky. Žádný leták Tesco, Kaufland, Billa, Penny, Interspar, Albert, Lidl, Makro, Mall, Jysk ani ostatní vám už neuniknou. Po registraci a přihlášení máte nabídky slevových portálů a letáky jako na dlani a nic vám nebrání v příjemném a výhodném nakupování.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup