Automyčky, které nezklamou

Myčka aut je v dnešní době naprostou nezbytností. Využívá ji velké procento řidičů, takže by se dalo říci, že jde o poměrně lukrativní oblast výdělku. Jestliže jste někdy o takové službě uvažovali, ať už ve spojení s provozováním benzínové stanice či jinou službou, máte dnes určitě na výběr.

Pokud nechcete budovat náročné stavby nebo zaměstnávat lidi na mytí aut, zvolte automyčky BKF CarWash, jež jsou oblíbené nejenom v České republice, ale také v ostatních státech Evropy. Automatická technologie, jíž si nemusíte téměř vůbec všimnout.

Bezkontaktní myčka aut

Modulární myčka aut je doslova hitem současné doby. Jen si to představte sami. Řidič zajede do příslušného boxu a prostřednictvím automatu si zvolí programy, o něž má zájem. Poté si vůz umyje kompletně sám.

To je myčka aut, jíž samozřejmě můžete obohatit o nejrůznější doplňky. Velice praktická pro vás bude i následná zpětná vazba využívání takového zařízení zákazníky. Dostane se vám mnohých statistik, na základě nichž můžete měnit parametry myčky a vše si uzpůsobovat pro spokojenost vlastní klientely.

To je modulární myčka aut, která má mimochodem ještě druhou podobu ve formě kontejnerové myčky. Různé typy konstrukcí vám navíc dávají velice příjemnou možnost volby.

Samoobslužné myčky na klíč

Jestliže uvažujete o pořízení něčeho podobného, navštivte internetový portál http://bkfcarwash.cz/, kde se dočtete daleko více informací, včetně grafického zobrazení jednotlivých variant. Vzhledem k velice lákavým pořizovacím nákladům, minimální údržbě a snadné obsluze můžete počítat s velice rychlou návratností investice.

Dopřejte svým zákazníkům profesionální servis v podání samoobslužné myčky aut, jež vám bude bez vašeho přičinění vydělávat peníze 24 hodin denně a 7 dnů v týdnu.

Pořiďte si dvě a více mycích stání, kde návštěvníkům nabídnete ten nejlepší a cenově nejdostupnější servis.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup