Bezkontaktní myčka aut na míru

Dávno pryč jsou doby, kdy byly myčky aut na benzínkách a v jiných prostorách spojeny s lidskou obsluhou. Plánujete-li dnes výstavbu něčeho obdobného, bude ideálním řešením bezkontaktní myčka. Moderní technologie osvědčené nejenom v České republice, ale také v okolních státech. Rozšířené a populární provedení zajímavé pro svoji praktickou variabilitu.

Myčky aut vznikají pod firemním označením BKF CarWash. Profesionální zařízení odpovídající konkrétním požadavkům zákazníka. Systém samoobsluhy, jež nadchne každého řidiče dopravního prostředku.

Modulární myčky aut

Automyčky lze situovat do libovolného prostředí, od venkovských provozoven, přes lokality se střední vytížeností, až po frekventované benzínové pumpy. S přihlédnutím ke konkrétnímu místu je možné vybrat dvě myčky aut.

  • Modulární myčky
  • Kontejnerové myčky

Zvolená myčka aut má následně ještě další verze, jako je Standard, Pro a Futuro.

Součástí bezpečné a především bezkontaktní myčky BKF CarWash je i speciální měnička mincí, jež slouží k tisku karet BKF, rozměňování, online platbám či tisku stvrzenek. Nadčasová technologie lákající nové zákazníky, rozvíjející zisky a zvyšující zájem o toto řešení.

Monitorovací systém bezkontaktní myčky

mycka aut

Unikátní systém mytí je spojen se spoustou přínosných kladů. Je to například sledování nejrůznějších statistik o využívání konkrétní BKF CarWash myčky. Automatický monitorovací systém, s nímž vám neunikne skutečně nic.

Navštivte internetový portál http://bkfcarwash.cz/, kde se dozvíte kvanta dalších technických informací, prohlédnete si videa z fungování bezkontaktní myčky a zjistíte ziskovost konkrétního zařízení.

Myčky aut BKF CarWash se nachází na několika místech České republiky, tudíž můžete vidět fungování moderní myčky na vlastní oči. Dopřejte zákazníkům komfort, na němž vyděláte hodně peněz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup