Bezkontaktní myčka – 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

Bezkontaktní myčka Ústí nad Labem je celá nažhavená na to, až se bude moci pustit do mytí vašeho auta, motorky, čtyřkolky, člunu, lodě, a dokonce i kola. Samoobslužná myčka Ústí nad Labem vám zajistí naprosto dokonale umyté auto. Za ruční mytí auta Ústí nad Labem a čištění interiéru auta Ústí nad Labem můžete zaplatit jak hotově, tak kartou nebo mobilem. Bezkontaktní myčka Ústí nad Labem pro vás má otevřeno 7 dní v týdnu – každý den celých 24 hodin. Můžete se rozhodnout pro myčku s obsluhou či bez obsluhy. Můžete si interiér vozidla vysát i naparfémovat. Pokud šetříte životní prostředí a jezdíte elektromobilem, u bezkontaktní myčky najdete i zásuvku na elektromobil. Až budete ze samoobslužné myčky aut Ústí nad Labem odjíždět, budete mít pocit, že jedete v úplně jiném – novém – voze.

Staré auto jako nové

Jakmile začnete pravidelně navštěvovat samoobslužnou myčku aut Ústí nad Labem, zjistíte, že vůbec nezáleží na tom, že je vaše autíčko staršího data narození, že nejezdíte v super značce. Vaše skvěle umyté auto totiž bude zářit jako nové. Pokud se nechcete za své auto stydět, ale zároveň nemáte chuť trávit hodiny času náročným mytím a leštěním svého vozu, navštivte bezkontaktní myčku Ústí nad Labem. Není nic jednoduššího, než si v samoobslužné myčce aut Ústí nad Labem nechat udělat kompletní očistu svého vozu včetně čištění interiéru auta Ústí nad Labem. Uvidíte, jak skvělý je to pocit.

Kosmetický salon pro vaše auto či jiný dopravní prostředek

Samoobslužná myčka aut Ústí nad Labem poslouží vašemu autu podobně jako kosmetický salon vaší ženě. Auto očistí aktivní mycí čistící pěnou, dopřeje mu vysokotlaké umytí horkou vodou s mikropráškem a přídavkem šamponu, horký vosk na závěr zajistí, aby auto zůstalo dlouho dokonale čisté. Procedury je dobré završit závěrečným oplachem demineralizovanou vodou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup