Britská čtvrť: Špičkové bydlení ve Stodůlkách nabízí vysoký standard

Toužíte po bydlení, které bude odpovídat vašim vysokým nárokům? Pokud máte spadeno na novostavby v Praze, pravděpodobně vás bude zajímat současná nabídka od jednoho z nejúspěšnějších českých developerů. Společnost FINEP působí na trhu již od roku 1995 a během své dlouholeté působnosti vybudovala tisíce bytů v rámci desítek projektů.

Bez nadsázky lze říct, že každý realizovaný projekt stojí za to a nejinak je tomu také s byty v Praze 5. Pohodlně se usaďte, prozradíme vám, jak se bydlí v Britské čtvrti.

Giebel_cz_finep_cz_01Soukromé i komerční prostory
Developerský projekt Britská čtvrť je nová čtvrť, ve které se nachází obytné domy, ale také kancelářské budovy City West. A nechybí ani dostatek komerčních prostor, které obyvatelům zajišťují přítomnost všech důležitých služeb. Architekti se inspirovali v zahraničí a vytvořili místo, ve kterém se naprosto přirozeně prolíná život rezidentů a lidí, kteří zde dojíždějí za prací. Lokalita byla přetvořena tak, aby umožňovala celodenní aktivní využití pro práci i rekreaci. Vzniká zde zelení lemované náměstí, které bude společně s centrálním parkem jako stvořené pro procházky s rodinou a přáteli.

V současné době probíhá prodej bytů v Praze v rámci čtvrté etapy, která je aktuálně ve výstavbě. Zároveň je na prodej také značné množství bytů v rámci šesté etapy. Na své si přijdou také zájemci o družstevní bydlení – v průběhu léta 2015 pro ně developer připraví atraktivní nabídku.

Giebel_cz_finep_cz_02Atrakce a zábava pro každého
V lokalitě pražských Stodůlek se rozhodně nudit nebudete. Výše zmíněný centrální park totiž poskytne neopakovatelné výhledy na náměstí a jižní stranu nové čtvrti. Vyrostou zde hřiště pro všechny věkové skupiny a o zábavu zde nebude nouze. V bezprostředním okolí se navíc nachází celá řada zajímavých atrakcí – třeba středověké městečko Řepora či kulturní dům Mlejn.

Pokud vás byty v Britské čtvrti zaujaly, případně se chcete přečíst i o dalších developerských projektech od FINEPu, pokračujte na www.finep.cz.