Pořiďte si profesionální úklidovou techniku

Vlastníte úklidovou firmu a rozhodli jste se poskytovat svým zákazníkům úklid na profesionální úrovni? Nebo naopak chcete ušetřit za úklidovou firmu, a přesto si zajistit ve své domácnosti či firmě úklid v té nejvyšší kvalitě? V tom případě se rozhodně neobjedete bez profesionální uklízecí techniky Karcher, která se postará o profesionalitu úklidu a zároveň vám zjednoduší úklid, než je tomu v případě využívání klasického (dnes již poněkud zastaralého) náčiní.

Vyzkoušejte při uklízení páru

Chcete opravdu čisté podlahy, které budou na každém vašem kroku zářit? Právě to vám může zajistit využití páry při uklízení. S využitím páry pro čištění podlah se experimentovalo již od vynalezení parní žehličky. Postupem času se podařilo dosáhnout dostatečně vysoké technologické úrovně těchto systémů a pára se tak stala důležitou součástí uklízecí techniky. Při uklízení vám budou nápomocny především parní vysavače Karcher, které kombinují napařování, vysávání a sušení. Pozadu nejsou ani parní čističe Karcher nebo Bosch, které si získaly největší oblibu při čištění koberců.

Pořiďte si profesionální úklidovou techniku

Vsaďte na vysoký tlak

Kromě páry se do popředí dostalo také uklízení s technikou využívající vysoký tlak. V rámci čištění se využívá proudu vody pod vysokým tlakem, to zařídí, že dojde k rychlému a efektivnímu čištění i silně zanesených povrchů. Ne nadarmo tak došlo k rychlému rozšíření uklízecí techniky využívající tuto techniku. Intenzivní čištění vám zajistí vysokotlaké čističe Karcher a vapky Karcher.

Multifunkční vysavač

Velkým pomocníkem vaší domácnosti či firmy se také stanou multifunkční vysavače Karcher, které najdou uplatnění v běžném interiéru, ale i dílnách, garážích nebo při čištění auta. S multifunkčním vysavačem zvládnete vyčistit sedačku a další nábytek. Poslouží i pro mytí oken. Předností multifunkčních vysavačů Karcher je jejich univerzálnost, poslouží k čištění suchých nečistot i pro čištění rozlitých kapalin. Navíc disponují velmi silným sacím výkonem, takže vysávání bude velmi rychlé.

Profesionální uklízecí techniku si můžete pořídit v internetové obchodě profinaradi.com.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup