Proč právě barel?

Tradičně se na automat na vodu dává plastový barel. To víme jistě všichni, neboť výdejníků je kolem skutečně mnoho. Přemýšleli jste ale někdy o tom, proč?

Automaty na vodu

Pro tyto přístroje mají barely velmi univerzální objem. Takto totiž pasuje do každého výdejníku, jež je pro barely obecně uzpůsobený. Výměna je velmi jednoduchá – v podstatě ho stačí pouze našroubovat. Voda pak po zmáčknutí tlačítka pro odběr nateče do zásobníku, kde se podle potřeby shladí nebo ohřeje. Vybírejte si kvalitní dodavatele, u kterých můžete počítat s přírodním původem a maximální čerstvostí.

Automaty na vodu vám budou nejenom užitečné, ale jsou navíc i velmi stylové. Důkazem jsou velmi moderní ergonomické řešení se zajímavých designem.

Velká zásoba vody

Je třeba uznat, že 18,9l je velká zásoba vody. A to i pro celou rodinu na značnou dobu. Dlouho vydrží i při každodenním používání v průměrně osazené kanceláři. Dále se automat často využívá ve skladech, školách a dalším průmyslových prostorech.  Jeho objem v tom hraje značnou roli.

Ekologie

Překvapením může být, že barel má i svůj ekologický důvod, přestože je z plastu. U společnosti Crystalis jsou barely totiž vratné. Po vrácení a dezinfekci jsou pak znovu vráceny do oběhu zákazníkům. Odstrašujícím případem jsou PET lahve, jež se díky svému malému objemu hromadí na skládkách v tunách. Myslete proto na ekologii a svůj barel vždy poctivě vraťte výrobci. Celosvětová redukce plastů je velmi důležitá a každý musí začít u sebe.

Univerzální využití

Barel je ale i celkem univerzální věc. Vzít si ho s sebou můžete kamkoliv i bez výdejníku. Na výjezdy na chatu, zahradu nebo na dovolenou za hranice.

Zjistěte si více o automatech na vodu, pramenité vodě a dalšímu příslušenství na http://crystalis.cz/.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup