Potřebujete půjčku ihned? Dnes už to není žádný problém

Čas od času se skoro každý může dostat do finančních problémů. Stane se nečekaná havárie v domácnosti, do toho přijdou další nečekané výdaje a snadno se můžete ocitnout v situaci, kdy vám týden před výplatou nezůstanou žádné peníze. V takovém momentě se samozřejmě nabízí zeptat se někoho z rodiny nebo známých – co když vám ale nikdo z nich půjčit nemůže, nebo nikomu říkat nechcete? V takovém případě se dá získat půjčka velmi rychle – od nebankovních společností, které poskytují bleskové sms půjčky, vhodné prakticky pro každého.

Sjednat úvěr si můžete odkudkoliv online

Jednou z velkých předností těchto rychlých půjček je jejich jednoduché sjednání. Nemusíte chodit na žádnou pobočku, ani čekat na to, až vás navštíví obchodní zástupce. Půjčku si snadno vyřídíte přes internet, takže vám stačí jen připojení a jakýkoliv počítač, notebook nebo tablet. Webové stránky s půjčkami jsou samozřejmě v provozu nonstop, takže žádost si můžete klidně podat i uprostřed noci, nebo během státních svátků.

3

Některé úvěry se schvalují ihned i během víkendů a svátků

Jsou nebankovní společnosti, které mají provozní dobu jen od pondělí do pátku a když např. v pátek večer potřebujete půjčit, musíte počkat až do pondělí. To ale neplatí zdaleka pro všechny – někteří poskytovatelé mají vlastní automatizovaný systém, který veškeré žádosti zpracovává a posuzuje 24 hodin denně. Některé půjčky jsou zase dostupné i jinak  než prostřednictvím bezhotovostního převodu – např. půjčku Zaplo si můžete vybrat v síti prodejen Geco, která je v provozu denně včetně víkendů.

Vybrané půjčky můžete získat zcela zdarma

Asi největším hitem jsou rychlé nebankovní půjčky, které se dají získat úplně zadarmo – bez úroků a bez poplatků. Patří mezi např. půjčka Via SMS, která vám nabídne až 6 000 Kč s nulovým úrokem a bez poplatků na 30 dní. Kromě ní si můžete půjčku zdarma sjednat i u několik dalších nebankovních společností, zdarma tak lze získat např. půjčky Zaplo (až 8 000 Kč), Ferratum Micro (až 9 000 Kč) nebo BB půjčku (až 5 000 Kč). Tyto úvěry jsou ale pouze krátkodobé, maximálně na 30 dní. Dlouhodobější půjčku zdarma zatím nabízí pouze CreditAir, kde si bez poplatku můžete vypůjčit až 6 000 Kč na dobu 75 dní.

Srovnávače půjček vám pomohou vybrat nejlepší úvěr

Nebankovních společností, nabízejících rychlé půjčky, je obrovské množství a situace na trhu se pořád mění – vznikají nové a nové společnosti, některé naopak zanikají, jiné půjčky se zase přejmenovávají atd. Kromě seriózních a poctivých firem je bohužel také řada podvodníků, kteří pouze obírají žadatele o půjčku peníze. Chcete-li mít jistotu, že si svoji žádost podáte pouze u prověřeného poskytovatele a zároveň nechcete zbytečně utratit za předražený úvěr, doporučujeme použít některý z nezávislých webů, zaměřených na srovnání půjček. Jejich využitím můžete získat ty nejlepší půjčky ihned, bez zbytečného zdržování a se zárukou že nejde o žádného podvodníka.

Rychlé půjčky jsou vhodné pro každého

Rychlé nebankovní půjčky jsou v současné době dostupné prakticky pro každého, komu už bylo alespoň 18 let a je způsobilý k právním úkonům (jinými slovy není nesvéprávný). Alespoň pár tisíc mohou získat i studenti, důchodci, maminky na mateřské, nezaměstnaní, lidé se záznamem v registru dlužníků nebo občané s exekucí. Nabídka rychlých úvěrů je natolik široká, že každý si může snadno najít vhodnou půjčku, ať už potřebuje peníze na jakýkoliv účel.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup