Jakým alkoholem udělat radost ženě?

Vybrat alkoholický dárek je většinou nesnadný úkol. U žen to platí dvojnásob. Pokud chcete potěšit ženu, tak je nutné znát především její chutě. A jelikož se chutě mění s věkem, tak je zřejmé, že si mladší a starší žena potrpí na rozdílný typ alkoholu. Jedná-li se o blízkou osobu, pak by neměl výběr být až tak těžký, jelikož se v chutích dané osoby vyznáte dokonale. Pokud však znáte osobu méně, tak se zkuste poptat blízkých osob, které vám lépe poradí. A není třeba se strachovat ani v případě, že obdarovávanou ženu neznáte, jelikož existují osvědčené tipy, kterými se můžete řídit. A jaké tipy to jsou?

Kvalitní vína jako nejčastější volba

Nejčastěji voleným alkoholickým dárkem pro ženy jsou jednoznačně kvalitní vína, jelikož je žena může využít pro zpříjemnění večera či v kuchyni při vaření. Jedním z hlavních tipů jsou jednoznačně tematické balíčky vín, které umožňují vychutnat si lahodnou chuť vinného moku hned několikrát. Ale zvolit můžete i jen jednu lahev vína. Vsadit můžete například na Cabernet Sauvignon nebo Merlot, které se řadí mezi nejoblíbenější červená vína. Z bílých pak můžete vybrat Chardonnay nebo Ryzlink, které se těší také velké oblibě. Neprohloupíte ani tehdy, pokud vsadíte na růžová vína, kterými nepohrdne žádná žena.

Tvrdý alkohol rozhodně není výjimkou

Ačkoliv by se mohlo zdát, že oblíbeným alkoholickým nápojem je pouze víno, tak tomu rozhodně není. Mnoho žen nepohrdne ani kvalitním tvrdým alkoholem.  Je jasné, že nelze srovnávat ženy a muže, přesto lze najít i v této kategorii oblíbený alkohol pro ženu. Klasikou je například vodka, whisky, rum a další destiláty. Téměř každá žena miluje chuť vodky s džusem, whisky nebo rum s kolou apod. Tyto nápoje však chutnají i samostatně. Vodka a rum jsou navíc základní přísadou mnoha koktejlů, kterým žádná žena neodolá.

Likéry jsou v oblibě

Starší ženy pak nejvíce ocení dárek v podobě likérů, které se řadí mezi tradiční aperitivy i digestivy, a zároveň jsou součástí mnohých koktejlů. Kromě toho likéry nemají vysoký obsah alkoholu, a proto jsou likéry z důvodu nižší tolerance alkoholu u starších žen právě tím pravým. Vhodnou volbou může být například pomerančový likér s nádechem exotiky, zázvorový likér s ostřejším aroma či klasická griotka. Poslední době se však těší oblibě také absinth a gin.

Kvalitní destiláty a vína s výhodnými cenami pořídíte na e-shopu 1er.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup