Ideální dopravní prostředek do města? Dvoukolový!

Doprava ve větších městech bývá často velmi složitá, zejména při každodenním dojíždění do práce. Chodit pěšky je v mnohých případech nemožné, vzhledem k vzdálenosti domu a pracoviště. Využívání hromadné dopravy je mnohdy nepohodlné, zejména v časech dopravní špičky, kdy potřebují jet všichni. Doprava automobilem je možná jen s velkou dávkou nervů a klidu. Ideální dopravní prostředek do města je takový, který má dvě kola.

01Dobrá volba – kola nebo elektrokola

Kolo jako dopravní prostředek do města využívá stále více lidí. Výhodou kol je jejich snadná ovladatelnost, vejdete se skoro všude a navíc ušetříte. I města dělají pro cyklisty stále lepší podmínky, zejména vybudováním sítě cyklostezek. Pokud se nechcete příliš unavit šlapáním, je tu možnost výběru elektrokola. Šlapání je usnadněné díky elektromotoru, takže námaha je minimální. Provozní náklady jsou téměř zanedbatelné. Náklady na 100km jízdy začínají už na šesti korunách! Elektrokola využívají v současnosti i poštovní doručovatelky ve velkých městech i menších obcích. Více ZDE.

Za druhé malé motocykly

Jako další dvoukolový dopravní prostředek do města jsou ideální volbou malé motocykly neboli skútry. Ideální volba pro všechny, kdo se při cestě do práce nechtějí nadřít vůbec. Sice není možné využívat cyklostezky, ale v porovnání s koly jsou skútry rychlejší. Na výběr máte skútry 50ccm a skútr 125ccm. V porovnání s dopravou na klasické velké motorce je skútr mnohem lépe a snadněji ovladatelný a provozní náklady jsou také mnohem nižší.

02

Elektrokola i skútry od jedné značky

Ať už se budete rozhodovat pro kola, elektrokola nebo skútry, mějte na paměti, že vždy se vyplatí volit stabilní a prověřené značky. Nejprodávanější značkou skútrů na našem území jsou skútry Kentoya. Tato firma má dlouholetou tradici a motocykly s logem Kentoya dosahují vysoké kvality. Dokonce v posledních letech se firma začala věnovat i vývoji a výrobě vlastních elektrokol. Skútry i elektrokola můžete tedy vybírat od jedné, vysoce kvalitní, značky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup