Autokoberce a autopotahy za nízké ceny

Většina řidičů dbá na výsledný vzhled a stav svého dopravního prostředku. V tomto směru máme na mysli interiér, o nějž je třeba pečovat, vzhledem k tomu, že je opotřebováván při jízdě. Každý čas od času vleze do vozu za nevlídného počasí a první co po chvíli spatří je mokrá podlaha.

Tento nešvar mohou dosti efektivně eliminovat autokoberce. Praktický doplněk vyráběný na konkrétní model automobilu, jehož podoba může být textilní nebo gumová. Levné univerzální prvky nejrůznějšího barevného provedení, s nimiž docílíte maximální čistoty a snadné údržby.

Autopotahy šité na míru

Další poměrně namáhanou vnitřní částí vozu jsou sedačky. Ty velice snadno ušpiníte, potrháte či jinak zdeformujete. Pakliže k tomu již došlo či tomu chcete naopak zabránit, měli byste investovat do autopotahů.

autopotahyKrycí doplněk sedaček, jenž je při správné volbě daného modelu téměř k nerozeznání od originálu.  Navíc si interiér z pohledu barev vyladíte k obrazu svému. Autopotahy mohou nabývat nejrůznějších podob.

  • Autopotahy na míru
  • Vyhřívané autopotahy
  • Univerzální autopotahy
  • Autopotahy pro kamiony

Objednávejte vše na internetu

Ať už se vaším cílem stanou autopotahy nebo autokoberce, určitě k jejich pořízení využijte tu nejjednodušší cestu, kterou představuje společnost VOPI s.r.o. Na internetovém portálu http://www.vopi.cz/autokoberce/ můžete vybírat z širokého produktového portfolia, jež vás uspokojí do nejmenšího detailu.

Vedle bohatých skladových zásob a pestré volby je to hlavně vysoká kvalita zpracování a nízké pořizovací náklady.

Pečujte o svůj rodinný či firemní vůz s dostatečnou noblesou. Investujte do autopotahů a autokoberců, u nichž oceníte originální vzhledovou stránku a dlouhou životnost. Nechte si poradit při nákupu a vsaďte na individuální přístup, jehož výsledkem bude vaše nadšení a spokojenost. VOPI s.r.o. vám to zaručí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup