motorka

Umíte si správně vybrat oblečení na motorku

I když je na každém motorkáři, jaké oblečení si zvolí, existují zásadní kritéria, která by mělo každé takové oblečení splňovat. Především jde o funkčnost materiálu, pohodlí i bezpečí. Myslíte si, že vaše oblečení tohle všechno stoprocentně splňuje?

Motorkářské mikiny pro vaše pohodlí

Při výběru motorkářského oblečení se zaměřujeme především na kvalitní bundu, boty a kalhoty. Ale i oblečení, které oblékáme pod bundu je stejně důležité. Motorkářské mikiny jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, a navíc jsou stylově designově provedené, takže nikdo nebude mít pochyb o tom, co vás baví a zajímá. A právě i image je pro každého motorkáře velice důležitá. V oblečení na motorku se musíte cítit dobře, nesmí být ani malé ani velké, nikde nic nesmí trčet ani přebývat.

motorka

Pánské motorkářské tričko se hodí o pauze na oběd

Jedete na delší výlet a víte, že se budete zastavovat v hospůdce na nějaký dobrý oběd? Pánské motorkářské tričko se k vašemu outfitu bude jistě skvěle hodit. Během jízdy na motorce by vás neměl ohrožovat pot ani zima, proto je důležitý výběr materiálů spodního oblečení. Stejně tak jako je důležité, aby vaše oblečení splňovalo základní požadavky a vše jízda byla bezpečná. Speciální oblečení bývá vytvořeno tak, aby se přizpůsobilo vašemu posedu na motorce. Bunda by neměla tlačit na bradu, ani zavazet v rozkroku. Zipy by měly být snadno manipulovatelné a kapsy prakticky rozmístěné.

 Motorkářské dámské tričko

Ani na dámy a jejich módu se nezapomíná. Motorkářské dámské tričko tak jistě velmi oceníte. Pro bezpečnou jízdu na motorce se doporučuje nosit oblečení spojené zipy k sobě. Je to z důvodu případného pádu. Zatímco pokud spadnete na motorce, budete se klouzat po asfaltu a nebudete mít oblečení k sobě spojené, může to odnést vaše kůže. Pokud bude oblečení – tedy bunda a kalhoty držet při sobě, sklouznete se po nich a nebudete logicky tolik potlučení a odření.

A co vy? Oblékáte se vždy správně a bezpečně?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup