Zouvačky pneumatik

Každý stroj a přístroj má svou dobu životnosti a když se přiblíží k její horní hranici, je na čase dát mu sbohem a vyměnit techniku za modernější, kvalitnější a odpovídající dnešním nárokům. Tohle platí i v případě zouvaček kol, které za dobu svého provozu obslouží tisíce pneumatik.

Zouvačka pneumatik, na co vsadit především?

Ideální zouvačka pneumatik by měla mít především tři základní parametry, a těmi jsou přesnost, rychlost a jednoduchost obsluhy. Tím si servis zajistí, že bude svou funkci plnit tak, aby byl zachovaný plynulý chod provozovny, maximálně se eliminovalo riziko poškození pneumatiky při manipulaci a samozřejmě se co nejvíc zkrátil čas celého procesu výměny. To je pro pneuservis rozhodující, protože tím obslouží víc zákazníku, tudíž víc vydělá.

Mobilní zouvačka kol nákladních vozidel MC605M

Zouvačka kol – jakou a kam?

Rozhodování o konkrétním typu zouvačky by mělo primárně vycházet z charakteru podnikání daného servisu. Pokud se jedná o profesionální pneuservis, pro který je přezouvání kol hlavním úkonem v rámci jeho služeb, měla by být jasnou volbou zouvačka kol, která bude plně automatická, nebo minimálně bude odpovídat parametrům vyšší řady. Pokud je pro váš provoz přezouvání pneumatik jen doplňkovou službou a čas pro přezutí jednoho vozu vás až tak netíží, je ekonomičtější se poohlédnout po poloautomatickém přístroji. V obou případech platí, že jejich součástí je i poměrně rozsáhlé příslušenství. Proto je dobré zvážit, co navíc budete opravdu potřebovat a co již zahrnuje základní výbava vámi vybraného modelu.

Kvalitní zouvačka něco stojí

V neposlední řadě je důležitým parametrem také cena. Ta se odvíjí od vícero faktorů. Tím hlavním je její určení. Zouvačka pro menší průměry ráfků, tedy pro přezouvání osobních a dodávkových vozů, případně SUV je podstatně levnější než zouvačka pro velké nákladní automobily, těžkou techniku apod., u kterých se cena může vyšplhat do řádu statisíců.

Tak co, máte vybráno?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup