Sledování zásilek umožní kontrolu nad balíkem

V současné době je sledování zásilek velice hojně využívaná a klienty oblíbená služba, díky které mohou mít neustálou kontrolu nad zásilkou, kterou odeslali. Především tehdy, pokud se jedná o dražší zboží, může mít odesílatel starosti o svou zásilku. Ty budou ale jednou pro vždy eliminovány tím, že klient bude mít možnost sledovat cestu své zásilky od vyzvednutí až po samotné doručení adresátovi.

Dostupná služba

Sledování zásilek je samozřejmě v ceně. Sledovat svůj balík může každý, kdo využil služby přepravce Emons Spedice a zároveň zažádal o přístup. Status svého balíku zjistíte velice jednoduše, stačí Vám k tomu připojení k internetu, přístupové údaje, které Vám budou na vyžádání vytvořeny a Tracking-ID zásilky.

Aktuálně je přístupná služba Tracking & Tracing zákazníkům se zřízeným přístupem a ESIS-K zákazníkům, tedy zákazníkům, kteří využívají zákaznický program pro zadávání zásilek. Tracking & Tracing Vám umožní sledovat Vaši zásilku online. ESIS-K zákazníci jsou informováni automaticky generovaným emailem, odesílatel automaticky a příjemce, pokud jeho emailovou adresu odesílatel při zadávání zásilky uvedl.

kurýrní službaDalšími možnými údaji pro zadání a následné zjištění stavu zásilky jsou:

  • ESIS-K číslo Vaší zásilky + Vaše Emons zákaznické číslo
  • Referenční číslo spolu s Vaším Emons zákaznickým číslem
  • Číslo na obalu, které obsahuje dvacet číslic a které objevíte přímo pod čárovým kódem

K těmto třem možnostem má přístup pouze zadavatel/odesílatel zásilky. Pokud si chce informace vyhledávat také příjemce, musí ho odesílatel o přístupu a potřebných údajích informovat.

Jak sami vidíte, kurýrní služby společnosti Emons jsou opravdu velmi praktické, sledování zásilek je toho jasným důkazem. Nechte si zřídit přístup do programu Tracking & Tracing, kde najdete spoustu informací:

  • Detailní historie Vámi zasílaných zásilek
  • Podrobné informace k jednotlivým zásilkám
  • Potvrzené přepravní dokumenty v PDF

Jestliže tedy potřebujete poslat balík, který je pro Vás důležitý a nad kterým chcete mít po celou dobu kontrolu, tak je využití kurýrních služeb společnosti Emons výborným rozhodnutím. Jedná se o osvědčeného poskytovatele přepravních služeb, který zajistí spolehlivé doručení jakékoliv Vaší zásilky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup