Příze se u nás doma neustále rozmnožují

Jsem vyučená švadlena a své profesi jsem se věnovala plných 35 let. Nyní jsem ovšem již v důchodu a šicí stroj jsem tak konečně vyměnila za pletací jehlice. V momentě, kdy jsem této vášni propadla, nabídla mi má kamarádka, která vede obchod s galanterií, že mi objedná startovací sadu pletacích přízí, ve které naleznu nejen klasické pletací příze, jak je známe, nýbrž i ty, které jsou vhodné pro pletení dětských kusů oblečení. Do těch konkrétně jsem se neuvěřitelně zamilovala. Mám totiž malou vnučku Natálku, které tak upletu její první zimní svetřík, kabátek a nepochybně i čepičku a krásné teplé ponožky, které se nikdy neztratí.

Příze objednávám společně s kamarádkou z galanterie

Příze si vždy objednávám společně se svou kamarádkou z galanterie, která prodává skutečně prvotřídní kousky. Příze jsou hebké, krásně se s nimi pracuje a každý si výrobky, které z nich vytvořím pochvaluje. Kamarádka i sousedky si ode mě dokonce mé výrobky i kupují, tudíž jsem si pletením začala v důchodu i přivydělávat. Pletací příze se mi tak doma neustále rozmnožují a můj manžel nedávno dokonce prohlásil, že již neví, zda máme obývací pokoj anebo skladiště pletacích pomůcek.

Prize Anchor Artiste Metallic 80 viskoza 20 metalizovany polyester 25g 100m

Dcera plete i vyšívá

Má dcera je rovněž vyučenou švadlenou a v centru si nedávno otevřela svatební salón, o kterém vždycky snila. Prodává v něm skutečně luxusní šaty a aby doma na svou práci přece jen na chvíli zapomněla, pustila se do pletení a zároveň i do vyšívání. Kromě pletacích přízí nyní nakupuji i vyšívací příze pro dceru, která svůj um předává i své dceři, tedy mé milované starší vnučce. Vnučka se nyní dokonce s přízemi naučila vytvářet krásné náramky, kterými obdarovává své kamarádky a také rodinné příslušníky. Je totiž nesmírně šikovná a já jí mile ráda předám veškeré své poznatky z oblasti šití, pletení i vyšívání.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup