geopas.cz

Vylepšený katastr nemovitostí

Potřebujete najít informace o vlastníkovi nemovitosti nebo hledáte sousední parcely? Za normálních okolností byste asi využili klasický katastr nemovitostí. Pokud se však nespokojíte se základními informacemi a hledáte i něco navíc, zaměřte se na projekt GeoPas.cz. Tak trochu jiné nahlížení do KN, které sice neplní agendu katastru, ale přináší hlavně jeho praktické rozšíření.

Získejte spoustu hodnotných informací

Nahlížení do katastru nemovitostí, to není jenom přehledná katastrální mapa, jak by si mohl, kdo myslet. Když se pustíte do hledání konkrétního katastrálního území, prostřednictvím tohoto unikátního portálu si zobrazíte řadu informací navíc.

  • Občanská vybavenost
  • Životní prostředí
  • BPEJ/LPIS
  • Geologie a voda

To znamená, že když se vaším cílem stane kupříkladu Šumperk katastrální území, budete schopni o této oblasti získat opravdu spoustu dat. Ta jsou využitelná v mnoha situacích. Hodí se vám třeba v okamžiku, kdy hledáte vhodné místo pro své bydlení, protože budete hned na první pohled vidět, co všechno vám daná lokalita nabízí.

A v podobném duchu by šlo jistě pokračovat. GeoPas.cz je kromě jiného velice přehledný, jednoduše ovladatelný a rychlý. Tohle všechno jsou vlastnosti přispívající k uživatelskému komfortu.

Katastrální mapa se vším všudy

Neomezujte se strohými informacemi běžného katastru nemovitostí. Najděte si konkrétní parcely s pomocí online portálu GeoPas.cz a čerpejte data z těch správných zdrojů. O jejich aktuálnosti mimochodem vypovídají odkazy na klasický katastr nemovitostí nebo RÚIAN. To vše si pak zobrazíte v přehledné katastrální mapě, která umí pracovat s mnoha vrstvami najednou a přináší i řadu doplňkových nástrojů.

Vyzkoušejte rozšíření katastru nemovitostí prostřednictvím projektu GeoPas.cz. Začněte využívat data tím správným způsobem, rychle a přehledně. Nyní máte tu možnost.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup