Ovládejte svůj dům na dálku se společností Afriso

Chytrá domácnost od společnosti Afriso má velké množství funkcí, které dokáží usnadnit život a vytvořit příjemný komfort ve vaší domácnosti. Základem je ovládání žaluzií, světel, různých spotřebičů a dalších zařízení. V rámci Smart Home je běžným standardem také implementace se zabezpečením domova (detektor kouře, siréna, detektor úniku vody apod.), které mezi sebou komunikují. A nakonec umožňuje regulovat plošné vytápění a chlazení.

Baterie nejsou potřeba

Výhodou Smart Home od společnosti Afriso je jednoznačně to, že veškerý systém komunikuje na základě EnOcean signálu, který nevyžaduje žádné bateriové napájení. Bezdrátový protokol EnOcean využívá energie z okolního prostředí (ze světla, pohybu, rozdílů teplot) a zaručuje tak bezúdržbovou automatizaci vaší domácnosti.

Řiďte váš dům pomocí mobilu či počítače

Svoji domácnost můžete řídit přímo z vašeho chytrého telefonu, tabletu či počítače. Můžete tak zjistit stav vaší domácnosti na dálku kdykoliv potřebujete. Jediné, co budete potřebovat kromě akčních členů, je centrální jednotka. Výhodou centrální jednotky od společnosti Afriso je to, že dokáže komunikovat s různými signály, takže budete moci využít i konkurenční akční členy.

Vhodným doplněním Smart Home je pak WiFi ekvitermní regulace, která slouží pro vzdálené ovládání topných systémů a udržení příjemné teploty ve vaší domácnosti.  Zařiďte si i vy chytrou domácnost a staňte se opravdovým pánem vaší domácnosti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup