typizovany dum

Typizovaný dům je sázkou na jistotu

Už víte, že byste si rádi dopřáli chatu nebo rodinný dům, ale nemáte absolutně žádnou představu o tom, jak by měl takový dům vypadat? V tom případě doporučujeme poohlédnout se po typizovaných domech.

Co jsou typizované domy?

Téměř všechny domy jsou si vesměs podobné, respektive se liší například velikostí obytné plochy, zastavěné plochy, dispozicemi nebo drobnějšími detaily. A právě typizované domy představují projekty domů, které už v minulosti vznikly. Jsou proto již prověřené a mnohými rodinami či páry doporučované. Vy si pak z těchto typizovaných domů můžete vybrat. Volit lze například z domů o dispozicích 2kk, 3kk, 4+1 nebo i velkých domů 6kk či 6+1. Zároveň je možné vybírat z klasických zděných domů nebo ekologických a moderních dřevostaveb.

Kdo vám pomůže sehnat úvěr?

Mnoho rodin si však pořizovat vysněný domek nechce, protože má za to, že na něj stejně nedostane úvěr nebo hypotéku. Často to bývá způsobeno i tím, že si tito lidé nikdy žádnou půjčku nebrali a nevědí, jak na to. Ovšem odborníci ze společnosti Lignakon nejenže vám postaví domek přesně podle vašich představ, ale také vám se získáním peněz na stavbu pomohou. Najdou pro vás ideální způsob financování, zodpoví vám všechny otázky a rovnou vám i finance zprostředkují.

Hledáte-li spolehlivou firmu, která vás bude provázet na celé cestě od nápadu přes realizaci domu až po předávku stavby, již dále pátrat nemusíte. Lignakon vám vše pomůže zařídit, abyste si s ničím nemuseli dělat těžkou hlavu.

Dodrží ceny i termíny

Lignakon nabízí domy na klíč, podívat se můžete i na jejich vzorové domy, společnost navíc vždy garantuje dodržení předem dohodnuté ceny. Pokaždé navíc dodrží i dohodnutý termín dokončení stavby. A co víc – na všechny stavby používá jen ty nejkvalitnější materiály. Podívejte se na její oficiální stránky anebo si do internetového prohlížeče zadejte klíčová slova jako “dřevostavby Prostějov Lignakon” či “dřevostavby Přerov Lignakon” a podívejte se, jak široké portfolio staveb firma nabízí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup