Sdílené bydlení se vyplatí i při krátkodobých výletech

Chystáte se na několik dní do Londýna a přemýšlíte, jak vyřešit ubytování? Kromě klasických hotelů, penzionů či hostelů si můžete vybírat i z rozsáhlé nabídky sdílených domů či bytů.

Proč je právě toto bydlení výhodné i při krátkodobých návštěvách? V první řadě tak můžete ušetřit peníze. Ubytování v Londýně lze takto sehnat za méně než dvacet liber za noc.

easylondon 2a

Kromě poplatku za ubytování bývají součástí této ceny i peřiny a povlečení, takže s sebou nemusíte do Anglie vozit spacák. Někteří pronajímatelé navíc hostům půjčují i mapu Londýna.

Soukromí i noví známí

Na rozdíl od hostelu se nebudete tísnit na pokoji s dalšími několika neznámými lidmi, ale získáte vlastní vybavený pokoj i veškeré potřebné příslušenství. Samozřejmostí je soukromí. Přestože v domě bydlí více lidí, tak budete mít vlastní pokoj, případně se o něj můžete podělit s vašim známým.

Zároveň se tak můžete seznámit s dalšími obyvateli, kteří vám mnohdy poradí, jaká místa navštívit nebo na co si dát pozor.

Vyberte si správné místo

Důležitou roli hraje i místo, kde budete bydlet. Pokud chcete během vašeho výletu navštívit nejznámější památky, pravděpodobně oceníte ubytování v místě, ze kterého bude centrum Londýna dobře dostupné, abyste netrávili zbytečný čas přejížděním.

easylondon 2bZároveň si možná po celém dni chození či jiných aktivit budete chtít v klidu odpočinout nebo ve zbylém čase poznat i život běžných Londýňanů. Vhodnou volbou je například čtvrť Waltham Forest. Kromě toho, že to odtud budete mít do centra jen čtyři až šest zastávek metrem, jde o lokalitu s největším podílem zeleně v Londýně. Navíc tu můžete navštívit nejdelší denní trh v Evropě.

Pro zájemce více informací zde


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup