Kvalita betonových podlah je žádaná

Dávno pryč jsou doby, kdy na klasické betonové podlahy byly kladeny téměř minimální nároky. Lidé postupem času sází na nové stavební materiály, lepší podkladové plochy, tepelné či kročejové izolace a mnohé další. A právě tyto faktory mají vliv na to, že nad běžně provedenou pokládkou vítězí samonivelační betonové podlahy.

V jejich případě lze totiž hovořit o přesně daném procesu výroby, během něhož nedochází ke snižování kvality podlahového materiálu, jako je tomu u ručního míchání.

 

 

Jaké vady se objevují u běžné betonové podlahy?

Tím nejčastějším neduhem je celková spojitost materiálu. Ten se jako vyleštěný tváří pouze na samotném povrchu, uvnitř však narazíte na vzduchové prostory a kaverny. Snižování pevnosti tímto způsobem souvisí i s určitou formou deformace a prohýbání.

Obvykle je to vyšší prašnost a pořizovací náklady, které by vás od tohoto stavebního kroku měly v každém případě odradit. Navíc, chcete-li dát ve svém interiéru přednost modernímu podlahovému materiálu.

V čem vítězí samonivelační betonové podlahy?

Přikloníte-li se k tomu novodobějšímu řešení v podobě litých betonových podlah, získáte oproti klasické variantě několik podstatných výhod.

  • Mnohem rychlejší proces realizace a celkového zpracováníbetonove podlahy
  • Přesné dělení jednotlivých složek materiálu, jelikož vše řídí počítačová jednotka
  • Čistá práce – beton přiveze domíchávač a připraví v neustále se točícím bubnu

Kdo vám zrealizuje betonové podlahy?

Máte-li zájem o samonivelační betonové podlahy, obracejte se pouze na zkušené odborníky v tomto segmentu, jež své práci dokonale rozumí. Navštivte internetový portál beton-podlahy.eu, kde se dozvíte více informací a máte možnost poptat nezávaznou cenovou nabídku.

Samonivelační betonové podlahy si vás získají ve všech ohledech, včetně předpokládané dlouhověkosti. Proto neváhejte…