Dejte přednost modernímu podlahovému materiálu

Podlaha je nedílnou součástí každého interiéru. Možná i z tohoto důvodu je třeba přihlížet k výslednému vzhledu a vůbec ke konkrétní volbě správného výrobku. Chcete-li se z větší části vydat přírodní cestou, určitě vás zaujme linoleum.

Produkt, jehož hlavní složkou je lněný olej. Krásné barevné vzory s dozrávajícím designem, který se v závislosti na dopadajících slunečních paprscích lehce pozmění. Kvalitní a povrchově odolná podlaha s antibakteriálními vlastnostmi, jíž lze použít jak v rodinném příbytku, tak v komerčních prostorách.

Vyzkoušejte inovativní materiál Wood Powder

linoleumHledáte-li něco více nadčasového, originálního a s dlouhou životností, zaujmou vás odolné povrchy Wood Powder. Ty se vyznačují především svým teplým a příjemným povrchem za přispění vysoké pevnosti. Homogenní povrch je spjat ještě s dalšími přednostmi.

  • Doživotní záruka na otěr
  • Inovativní nášlapná vrstva
  • Stabilní nosná HDF deska
  • 3x silnější podlaha, než je běžné

Wood Powder očaruje kohokoliv svými nadčasovými dekory s 3D efektivní strukturou, v níž jen stěží postřehnete jakékoliv bílé místo. Nadura Wood Powder určená pro podlahy i stěny.

Volte podlahy od zkušených odborníků

Má-li být nová podlaha dlouhodobou součástí vašeho interiéru, měli byste vybírat jen zkušené a profesionální dodavatele tohoto sortimentu. Navštívíte-li internetový portál http://www.meister-podlahy.cz/partneri/podlahy-kolin/, zjistíte, že jsou to podlahy Meister, kde se vám dostane nejenom špičkové kvality a pestré volby.

Individuální přístup k zákazníkovi sebou přináší poradenství, nízké ceny a služby spojené s nákupem a pokládkou podlahové krytiny. Ať už to bude linoleum nebo inovativní řešení Wood Powder, každý si přijde na své. Dřevo, laminát, korek či speciální panely. To je jen malá ochutnávka toho, co na vás čeká.