Čištění koberců – zbavte se špíny a roztočů

Koberec je nedílnou součástí mnohých interiérů. Objevuje se jak v domácím, tak v kancelářském prostředí. Prvek, jenž působí příjemně na nohy, je teplý a zároveň esteticky nepřehlédnutelný. Někdo dává přednost volbě celopodlahového provedení, jiný volí raději kusové koberce.

Ať už je to tak nebo onak, je třeba zmínit, že koberce jsou velkými lapači prachu a nebezpečným zdrojem roztočů. Tento neduh lze do určité míry eliminovat tím, že je budete pravidelně vysávat. Tím se však zbavíte pouze povrchového znečištění, nikoliv toho hloubkového. A uznejte sami, jen málokdo by chtěl vdechovat mikročástice usazené v koberci.

Profesionální čištění koberců

Těmto problémům se z dlouhodobého hlediska vyhnete tak, že péči o koberec svěříte jednou za čas odborníkům. Na mysli máme čištění koberců Olomouc, probíhající pod záštitou firmy Šachmat. Ta se specializuje na hloubkové čištění koberců i čalounění.

Proces realizovaný za přispění proškolených pracovníků, špičkové techniky a zdraví nezávadných preparátů. Dokonalé vyčištění tkanin, včetně čalounění, jež lze spojit také s důkladnou impregnací. Ta přináší spoustu dalších výhod.

  • cisteni kobercu olomoucOchrana celkového povrchu koberce
  • Vyšší odolnost proti opotřebení
  • Omlazení a zvýraznění struktury

Zbavte se nezvaných hostů ve své koberci

Vytvořte si kvalitní a čisté životní prostředí. Očistěte skvrny, roztoče a prachové částice, které jsou vašimi neviditelnými spolubydlícími. Navštivte internetový portál http://sachmat.com/, kde se o produktové nabídce této společnosti dozvíte více.

I když víte, jaké bakterie s vámi mohou žít v interiéru, nezbavujte se svých oblíbených koberců. Jednoduše je nechte čas od času důkladně vyčistit a radujte se z jejich stále svěžího vzhledu a čistého prostředí. Prověřená firma Šachmat se stane vaší pravou rukou v boji proti těmto nežádoucím látkám.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup