3v1: Masáž obličeje a omlazující lifting na oční vrásky, vrásky na čele a vrásky u úst

Naše pleť nemládne

Pro krásný, zdravý a také mladý vzhled naší pokožky je nejlepší kyselina hyaluronová a kolagen. Bez těchto látek dochází ke ztrátě hydratace, vyživení, schopnosti regenerace a také elastičnosti. Pleť je povadlá a plná vrásek, je znečištěná a objevují se problémy s akné, jizvičky a drobné ranky se hojí příliš dlouho. Zkrátka a dobře, pleť už na první pohled vypadá nezdravě a často o desítky let starší, než ve skutečnosti je.

Oddalte stárnutí pleti

Kolagen i kyselinu hyaluronovou naše tělo samo produkuje, s přibývajícím věkem ale méně. Abychom se vyhnuli výše zmíněným nepříjemnostem, musíme tyto látky dodávat tělu i sami. Kyselina hyaluronová je ve větší míře obsažena v kořenové zelenině, sójových produktech či drůbežím a rybím mase. Dodávat ji tělu můžeme také formou doplňků stravy, stejně jako kolagen. Tekutý kolagen je k tomuto účelu ideální, protože je v této formě velmi lehce stravitelný, maximálně se vstřebá a navíc funguje jako spouštěč vlastní kolagenové tvorby.

Zázračná masáž obličeje

Obličejová masáž je velmi účinná, protože při ní dochází k prokrvení pokožky, uvolnění obličejových svalů a celkové podpoře přirozené regenerace obličeje. Jen několik minut denně vám stačí k tomu, abyste se zbavili vrásek v oblasti očí, čela i úst. Při jejím provádění na obličej netlačte zbytečně moc, provádějte krouživé pohyby v kritických oblastech a obličej jemně masírujte. Každé oblasti se věnujte zhruba 20 sekund a sérii pohybů opakujte alespoň 5x. Vrásek na čele se zbavíte také tím, že čelo několikrát svraštíte a zase uvolníte.

Okamžitý omlazující lifting

S odstraněním vrásek vám může pomoci také hyaluronové sérum. Pleť je díky němu ihned pozvednutá, regenerovaná, hydratovaná, zklidněná a působí velmi svěže a mladistvě. Účinky séra jsou nejen okamžité, ale také dlouhotrvající. Pomáhá navíc redukovat vrásky i pigmentové skvrny, pomáhá při akné či hojení jizev, zároveň pleť chrání před nepříznivými vlivy okolí (mrazy, UV záření).


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup