Krájecí deska prkénko D1

Domácí potřeby ze dřeva dodají styl a teplo

Že vás nenapadá žádný praktický pomocník do domácnosti, který by byl celý ze dřeva? A co tak třeba prkénko nebo držák na kuchyňské utěrky? I domácí potřeby můžou být vyrobeny z tohoto materiálu, který je nejen trvalý, ale také stylový. Vyrobit se z něj ovšem dají i speciální předměty pro různé příležitosti.

V hlavní roli dřevěná šperkovnice

Pokud přemýšlíte nad tím, čím potěšit maminku či tchyni, máme pro vás tip. Pokud jako správné ženy podléhají módě a mají šuplíky plné šperků, určitě je potěšíte stylovou šperkovnicí. Ne však tou, kterou koupíte v obchodě, ale vyrobenou na míru z prvotřídního dřeva. Výroba takového skvostu je precizní prací od samého začátku a téměř na sto procent je dílem poctivé ruční práce. Jak bude dřevěná šperkovnice vypadat můžete do velké míry ovlivnit, zkušený výrobce však rád poradí s nejlepším provedením.

Krájecí deska prkénko D1

Důstojné vzpomínka na milované

Ne všechny chvíle v životě člověka jsou radostné. Občas se musíme vypořádat se ztrátou milovaného člověka, kterého bychom ovšem rádi měli ještě nablízku. Dřevěná urna na popel je důstojný způsob, jak můžeme popel uchovat a zároveň vytvořit ve svém domě či bytě malé pietní místo. Urny je možné opatřit rytinou data či jména, nebo fotkou zesnulého.

Zútulněte svou domácnost dřevem

Jestli jste si tento materiál zamilovali, pak ním můžete vybavit prakticky celou domácnost. I domácí potřeby, které využíváme v kuchyni mohou být ze dřeva, a to díky jedinečným vlastnostem tohoto materiálu. Mimořádně oblíbená jsou dřevěná prkýnka, držáky na kuchyňské utěrky, podložky, stojánky apod. Využití najde tento materiál i v jiných místnostech než jen v kuchyni – je stylovým držákem toaletního papíru, nebo perfektním držákem na klíče v předsíni.

Dřevo je při správné impregnaci materiálem, který má mimořádnou trvalost a kvalitu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup