Jak vybrat koupelnová zrcadla i do té nejmenší koupelny

Čeká vás rekonstrukce či zařízení úplně nové koupelny a bojujete s každým centimetrem? Máme pro vás několik užitečných tipů. Vhodně zvolená koupelnová zrcadla dokážou zázraky v každém interiéru. Správným výběrem nábytku do koupelny můžete ušetřit místo i peníze.

Sprchový kout, nebo vana?

Dáváte přednost rychlé sprše či rádi relaxujete ve vaně plné pěny? Zásadní rozhodnutí, od kterého se bude odvíjet podoba celé koupelny vás čeká hned na začátku. Pokud si vyberete sprchový kout, ušetříte tím čas i peníze, nicméně pokud máte malé děti a vy sami jste milovníci pohodlné relaxace, je pro vás správnou volbo vana. Kompromisem pak může být pořízení vany se sprchovou zástěnou.

Zrcadlo UNIVERS 120 s LED osvětlením a 3D efektem

Funkce či estetika?

Základní kritéria pro výběr koupelnového nábytku – koupelnových skříněk jsou různá. Nicméně vy mezi nimi nemusíte volit, naopak správným výběrem můžete získat krásné a funkční prvky a v koupelně pak budete chtít trávit víc času než povinně dané dvouminutové čistění chrupu. Díky vhodně zvolenému osvětlení rádi každý den přivítáte v odrazu koupelnového zrcadla sympatickou osobu.

Malá koupelna, velké zážitky

Pro malé prostory platí obecná rada v podobě jasných a světlých barev, která napomohou optickému zvětšení prostoru. Koupelnová zrcadla jsou důležitým prvkem a skvělým pomocníkem. Ideální je výběr jednoduchého, nadčasového zrcadla s osvětlením, doplněný lesklým povrchem koupelnového nábytku. K navození příjemné atmosféry použijte přírodní dekory. Úsporou místa mohou být koupelnové skříňky se zapuštěným umyvadlem a úložným prostorem. Praktičnost těchto skříněk pak můžete doplnit také luxusním prvkem v podobě led osvětlení, který navíc šetří elektrickou energii.

Ať už se rozhodnete pro vanu či sprchový kout, skříňku s osvětlením či bez, vždy myslete hlavně na sebe a svůj dobrý pocit strávený v příjemném a oku lahodícím interiéru.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup