Luxusní povlečení – elegance a pohodlí

Kvalitní spánek je důležitou součástí zdravého životního stylu. Je významný pro psychickou i fyzickou pohodu. Odborníci stále objevují nové významy a výhody spánku. Ale co je jisté, že když se večer ukládáte ke spánku, jednou z klíčových věcí je pohodlí. To vám mimo jiné zajistí kvalitní ložní prádlo. Na trhu je mnoho různých variant, jedním z nich je i luxusní ložní povlečení z mnoha příjemných materiálů.

Povlečení Mako – satén

povlečení saténLuxusní ložní povlečení Mako – satén, jehož základem je mercerovaná a česaná bavlna. Tento speciální zušlechťovací postup zvyšuje lesk a rovněž odolnost tkaniny proti opotřebování. K dostání je celá řada barevných a designových provedení, takže si vždy vyberete povlečení přesně padnoucí vašemu vkusu. Další nespornou výhodou je, že povlečení Mako – satén se nežehlí.

Povlečení Mako – Damašek

povlečení damašekTento typ luxusního povlečení Mako – Damašek se dříve vyráběl z hedvábných nebo lněných přízí. V dnešní době se ve výrobě přešlo na mercerovanou bavlnu, která zajišťuje barevnou stálost a odolnost vůči potencionálním barevným skvrnám. Luxusní povlečení Mako – Damašek se pohybuje v různých cenových kategoriích. Nejexkluzivnější, ale také nejdražší, je damaškové povlečení z 100% egyptské vlny.

Povlečení Mako Jersey

povlečení jerseyLuxusní povlečení Mako Jersey se vyrábí z nejkvalitnějších materiálů, jež zajišťují, že je povlečení prodyšné a na dotek hladké a měkké. V neposlední řadě je třeba vyzdvihnout dlouhou životnost tohoto povlečení. Luxusní povlečení Mako Jersey se stejně jako povlečení Mako – satén nemusí žehlit. Tvarovou stálost mu zajišťuje kvalitní 100% čistá bavlna.

Hedvábí

Pravé hedvábí neboli přírodní hedvábí se vyrábí z dlouhých vláken získaných z kukel motýla bource morušového. Svůj původ má v Číně a jeho historie sahá až 5000 let do minulosti, je vzorem luxusu a jemnosti. Nenahraditelné je především proto, že v létě příjemně ochladí a v zimě naopak hřeje. V dnešní době existuje i umělé hedvábí vyráběné z umělých textilních vláken. Luxusní povlečení z hedvábí se pyšní svou pevností a odolností vůči pachům. Na trhu je k dostání mnoho designových variant hedvábných povlečení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup