Hurá do vlastního! V Praze se staví nové byty.

Mysleli jste si, že se snad nedočkáte? Ale vaše prosby byly vyslyšeny, nebojte. Konečně v Praze vzniká něco, co skutečně ocení všichni, kdo se již dlouho těší na vlastní bydlení. Už jste prošli snad všechny staré byty a nejste spokojeni? Chce to něco úplně nového! Moderní bydlení v centru města, to je skvělé! Kde se právě staví?

Změna k lepšímu

Možná tu lokalitu znáte a říkali jste si, že by to chtělo proměnu. A ona konečně nastala! Oblast Horního Žižkova konečně prochází již dlouho očekávanou proměnou! A součástí této příjemné změny je také výstavba zcela nových bytů. Byty v Praze 3 s moderním rozvržením prostoru, dokonale využitým místem, i dostatkem přirozeného slunečního světla.

Současné trendy bydlení hovoří jasně – lidé si přejí bezpečný a moderní domov v klidné městské části, který bude splňovat všechny náročné standardy.

Jak to vypadá uvnitř?

Moderní bydlení na Žižkově nabídne 347 bytů, ateliérů a nebytových prostor od velikosti 1+kk až po byty 5+kk. Jsou zachovány vysoké standardy – samozřejmostí je kvalitní a stylová laminátová podlaha s výběrem dekorů, vstupní dveře s bezpečnostním kováním a bezpečnostní třídou 3, sanitární technika prestižních a kvalitních značek. A to vše v bytech, které jsou koncipovány tak, aby i malý byt nabízel dostatek prostoru. Samozřejmostí je možnost bytu s lodžií, balkónem, terasou nebo předzahrádkou.

A co okolí projektu?

Dopravní dostupnost je více než výborná – nacházíte se v centru hlavního města, odkud to máte všude blízko. Nejbližší zastávka MHD je pouhých 5 minut klidné chůze od bytu. V oblasti bývalého nákladového nádraží se staví obchodní čtvrť s veškerou očekávanou občanskou vybaveností. A hned v blízkém sousedství na vás čeká park. Blízko to máte i do kina Aero, na Vítkov, nebo na Balkán, kde si lidé chodí s oblibou zaběhat, zahrají si discgolf nebo navštíví venkovní bazén.

Staňte se součástí proměny městské části. Pořiďte si vlastní bydlení v samotném centru Prahy!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup