Přírodním linoleum do libovolných prostor

Podlaha je významnou součástí jakéhokoliv interiéru. U komerčních a bytových objektů na tuto část dbají majitelé pravděpodobně nejvíce. Z pohledu výrobních materiálů je jistě z čeho vybírat. Velice rozšířené jsou například laminátové a dřevěné podlahy. V několika posledních letech se do popředí dostaly také vinylové podlahy.

Pakliže se chcete navrátit ke klasice v podobě lina, avšak v přírodním provedení, zaměřte se na produktovou nabídku výrobce Meister.

Německé podlahy vysoké kvality

Konkrétně máme na mysli přírodní linoleum, jehož hlavní složkou je olej z lisovaných lněných semen, k němuž je přimíchána pryskyřice a dřevěná moučka, včetně dalších přísad. To vše podléhá určitému technologickému procesu, na jehož konci je originální, pevné a oku lahodící linoleum.

prirodni linoleumMezi jeho velké výhody patří bezpochyby povrchová odolnost, což lze ocenit v mnoha situacích. Antistatické a antibakteriální vlastnosti přispívají k celkovému kladnému dojmu. Opomíjet nesmíme ani na možnou korkovou protihlukovou úpravu.

Přírodní linoleum je zajímavé v tom, že máte na výběr z přemíry nejrůznějších dekorů, jež dokonale sladíte se zbývajícími prvky interiéru. Někdo dá přednost extravagantnímu zabarvení, jiný volí raději teplé a přírodní barvy.

Přírodní linoleum Meister

Nespoléhejte se v tomto směru na běžný standard a investujte do podlahy s dlouhou životností. Navštivte internetové portfolio http://www.meister-podlahy.cz/ a přesvědčte se na vlastní oči, jak vypadá značka skutečných profesionálů.

Vydejte se cestou vysoké odolnosti, tichého nášlapu, nápaditých vzorů a bezkonkurenčních cen. To vše je schováno pod slupkou německého výrobce Meister, který vám dodá přírodní linoleum v mnoha originálních podobách.

Volte elastické a voděodolné materiály s širokým použitím, jež se stanou dominantou vašich příbytků a kanceláří.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup