Jak si užít dovolenou v San Diegu?

San Diego je druhé největší město v Kalifornii a osmé největší město v USA. Díky podnebí, plážím a atrakcím je velkým lákadlem pro turisty, z celého světa. Odhaduje se, že v  roce 2012 přišlo do města až 32 milionů turistů a utratili přibližně 8 miliard dolarů. I díky tomu město zaměstnává v turistickém průmyslu až 160 000 lidí.

Když si chcete splnit svou cestu do USA, toto město stojí za navštívení. Stačí si vybavit turistická víza nebo si to usnadnit s povolením Esta, a váš sen se stane realitou. Otázkou však zůstává, co v městě dělat, nebo kam se jít podívat?

Město je rozlohou veliké, takže možností je opravdu hodně. Proto vám přinášíme přehled věcí, které stojí za to.

Jako první si nenechte ujít Balboa Park. Na rozlehlé ploše naleznete historické budovy, muzea, a zahrady. I když by jste do budov nevstoupili, už jen ten pohled se vám vryje do paměti.

12

Jako další navštivte San Diego Zoo. Uvidíte zde mnoho exotických zvířat. Mezi nimi i pandy, které jsou velmi vzácným druhem. Uvidíte i červené pandy, pocházející z východních Himalájí, koaly, hrochy i nosorožce.

Pak tu je Seaport Village. Je to úžasné místo přímo při vodě na trávení odpoledne.

Pak se můžete vydat k nedalekému muzeu Midway Aircraft Carrier. Pod tímhle názvem se skrývá trochu netradiční zážitek než by jste běžně čekali. Jde o jednu z největších bojových lodí, která teď neustále kotví v docích jako muzeum. Naleznete tu víc jak 60 exponátů a 25 letadel.

Když tedy budete chtít na své dovolené zažít víc než jenom pláž a moře, San Diego vám to dokáže splnit. Stačí například vyplnit Esta formulář a povolení vycestovat do USA až na 90 dní obdržíte elektronicky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup