Tip na výlet do Jeseníků – Velké Losiny

Lákají vás Jeseníky? Až se rozhodnete pro jejich návštěvu, nezapomeňte se zastavit v jesenickém podhůří ve Velkých Losinách. Je tam ukryt klenot jménem ruční papírna. Kromě prezentace tradiční manufakturní výroby papíru a pestré škály originálních výrobků se nabízí i ojedinělý pohled do historie řemesla v expozicích zdejšího Muzea papíru. Projděte si tipy na výlet Jeseníky a naplánujte si cestu právě sem. Historie vývoje a tradice starého papírnického řemesla i počátky moderní průmyslové papírenské výroby v českých zemích zaujmou nejen dospělé, ale i děti. Navíc si budete moci zakoupit netradiční suvenýr z bavlny a lnu vyrobený tradičním postupem – ruční papír. Mezi tipy na výlet Jeseníky najdete také zámek Velké Losiny, termály Velké Losiny a vodní zábavní park. Společně s dětmi si nezapomeňte dopřát zábavnou procházku s úkoly a tajenkou, rovněž ve Velkých Losinách.

Beskydy, Javorník, Jesenicko a Jeseníky …

To všechno jsou určitě krásná místa Moravy. Záleží jen na vás, zda vás vaše srdce táhne právě tam, nebo raději sáhnete po tipech na výlet Český Ráj, tipech na výlet České Středohoří, tipech na výlet České Švýcarsko, tipech na výlet Jižní Čechy nebo tipech na výlet Jižní Morava. Pokud se zrovna na žádný rodinný výlet nechystáte, nechte si tipy na výlet v záloze a obejděte s dětmi dětská hřiště v okolí. Dětských hřišť neustále přibývá, ať už jde o dětská hřiště Praha, dětská hřiště Brno nebo dětská hřiště kdekoliv jinde. A to je skvělá zpráva. Nenechte tedy dětská hřiště ležet ladem a užívejte je společně s dětmi při každé příležitosti.

Jiná Praha

Pokud vás láká Praha (tipy na výlet Praha), ale stavební a kulturní památky už znáte nazpaměť, vydejte se na prohlídku Letenských sadů. Návštěva tohoto rozsáhlého parkového areálu se vyplatí v každém ročním období. Letenské sady totiž skýtají mnohem víc než jen květinové záhony, lavičky a zeleň. Zdejší porost šplhá od údolí Vltavy do úctyhodných výšin, takže se vám z mnoha míst otevřou překrásné výhledy na Prahu, na její panoramata, konkrétní památky i řeku neodmyslitelnými mosty.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup