Proč si pořídit propisky s vlastním potiskem?

Reklamní propisky na první pohled působí jako výstřelek pro bohaté podnikatele, v žádném případě tomu ale tak není. Kancelářské potřeby s vlastním popiskem mohou být vhodným doplňkem pro vaši reklamní strategii. A v tomto článku vám ukážeme proč.

Zákazník, kam se podíváš

Pokud často objíždíte konference, přednášíte, případně jiným způsobem prezentujete svůj produkt na veřejnosti, reklamní propisky jsou skvělým způsobem, jak na své budoucí klienty zapůsobit. Nejenže mu uděláte radost dárkem zdarma, s logem natištěným na peru navíc budou mít vaši společnost neustále na očích. Je tedy možné, že si loga všimne i někdo jiný, probudí v něm zájem a následně si váš podnik sám vyhledá.

Bílá propisovací tužka s barevnými doplňky

Jednotná prezentace firmy

Ani vaši zaměstnanci nepohrdnou originálními psacími potřebami. Je sice jednoduché čas od času zaběhnout do papírnictví a pořídit si univerzální pera a bloky, ještě lepší je ale naskladnit kancelářské potřeby s vlastním potiskem. Budete vystupovat jednotně a u vašich klientů si jen polepšíte.

Levnější než v papírnictví

Pokud nemáte velké ambice a nechcete reklamní propisky použít jako další marketingový nástroj, i tak mohou být vhodnou volbou. Vlastní potisk je totiž levnější, než si možná myslíte. V případě velkého odběru (více než sedm tisíc kusů) se dostanete na opravdu zajímavé ceny, které nepřesáhnou sedm korun za propisku. Sáhnete-li po obyčejných modelech, dostanete se na necelé čtyři koruny. U menších odběrů cena nepatrně stoupá, i přesto se stále vyplatí.

Důvodů, proč si pořídit propisku s vlastním popiskem, je tedy dostatek. Nejenže ušetříte, ale navíc budete svoji firmu propagovat pouze s pomocí loga na své tužce. Jedná se tedy o investici, která se vyplatí i menším podnikatelům.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup